Pierce Brosnan’a Göre Sonraki Bond Kadın Olmalı

James Bond rolünü oynayan aktörler arasında ilk akla gelenlerden biri, 1995’ten 2002’ye kadar GoldenEye, Tomorrow Never Dies, The World is Not Enough ve Die Another Day sinemalarında rol alan Pierce Brosnan da rolün kime verilmesi gerektiği konusunda fikrini açıkladı. 

Bond rolü için en çok ismi geçen aktörlerden biri Idris Elba idi lakin Brosnan, rolü bir bayanın alması gerektiğini söyledi. The Hollywood Reporter’a konuşan aktör, son 40 yıldır rolde daima erkekleri gördüğümüzü söylerken, “Yoldan çekilin beyler ve oraya bir bayan koyun. Bence inanılmaz olur, heyecan verici olur.” dedi.

Söylentilere nazaran Lashana Lynch, No Time to Die isimli bir sonraki Bond sinemasında 007 unvanına sahip olacak. Captain Marvel sinemasında Maria Rambeau rolünde gördüğümüz sanatçı, Daniel Craig’in son sineması olması beklenen ve Nisan 2020’de vizyona girecek sinemada de karşımıza çıkabilir. 

Idris Elba ismi sık sık gündeme gelmiş olsa da ünlü aktör, bu yılın başlarında role kapıyı kapatmıştı. 

Daniel Craig, daha evvel Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall ve Spectre de 007 rolünü oynamıştı. Öte yandan Craig de rolü kendisinden devralacak kişinin bir bayan olmasını desteklediğini açıklamıştı. 

Başa dön tuşu