Rob Zombie’nin Yeni Filmi Three From Hell’den İlk Fragman

Müzisyen Rob Zombie, birinci sinemasını 2003 yılında yapmıştı. House of 1000 Corpses isimli sinema, çok şiddet içermekle eleştirilmesine karşın kendine sadık bir hayran kitlesi oluşturmuştu. Daha sonra bu sinemanın devamı niteliğindeki The Devil’s Rejects gelmişti. İkinci sinema, birincisinden bile çok ilgi çekmeyi başardı. Artık serinin üçüncü sineması karşımıza çıkacak.

Sheri Moon Zombile, Bill Moseley ve Sid Haig, bir evvelki sinemalardan hatırladığımız rolleri Baby, Otis ve Captain Spaulding ile tekrar karşımıza çıkacaklar. Sinemada ayrıyeten Danny Trejo, Kevin Jackson, Wade Williams, Jeff Daniel Phillips, Clint Howard, Pancho Moler, Emilio Rivera, Daniel Roebuck, David Ury, Sean Whalen, Austin Stoker, Dee Wallace, Richard Brake, Bill Oberst Jr., Richard Riehle, Dot-Marie Jones ve Tom Papa yer alacak.

Zombie, bu serideki iki sinemasından başka olarak Halloween ve Halloween II isimli iki sinema daha çekmişti. Cadılar bayramı temalı bu sinemalardan çabucak sonra ise, sanatkarın şimdiye kadar en başarılı sineması kabul edilen The Lords of Salem geldi. O sinemada birtakım bireyler tarafından kökünden uzaklaşmakla suçlanan sanatçı, bir sonraki sineması olan 31 ile birlikte özüne dönmüştü.

Başa dön tuşu