Robert Downey Jr.’lı Dolittle Filminden Yeni Afiş Geldi

Marvel serilerinde hayat verdiği Tony Stark rolüyle herkesin beğenisini kazanan Robert Downey Jr.’ın, geçtiğimiz günlerde yeni bir sinema ile mutabakata vardığını öğrenmiştik. Bugün ise Downey Jr.’ı başrol olarak göreceğimiz The Voyage Of Doctor Dolittle sinemasına ilişkin yeni bir afiş paylaşıldı.

Hayvanlarla konuşabilen bir adamın klasik masalını tekrar beyaz perdeye uyarlayacak olan sinemanın oyuncu takımında Robert Downey Jr.’ın yanı sıra Antonio Banderas ve Michael Sheen üzere usta isimlerde bulunuyor. Ayrıca sinemanın seslendirme takımında Örümcek-Adam karakterine hayat veren Tom Holland, Selena Gomez, Rami Malek, Kumail Nanjiani, Octavia Spencer, John Cena, Emma Thompson, Marion Cotillard, Ralph Fiennes ve Craig Robinson yer alıyor.

Dolittle, 17 Ocak'ta vizyona girecek:

Bir Amerikan fantastik-komedi filmi olan Dolittle’ın kıssası, Hugh Lofting’in kaleme aldığı “The Voyage of Doctor Dolittle” kitap serisine dayanıyor. Daha öncelerinde de sinemaya uyarlanan öykünün en bilindik sinema uyarlamaları ise 1998 ve 2001 yıllarında Eddie Murphy’nin başrolünde yer aldığı seri olarak karşımıza çıkıyor.

Genel öyküye bağlı kalacak olan tanınan çocuk serisinin bu uyarlaması da tıpkı öbür sinemalarda olduğu üzere, hayvanlarla konuşabilen ve insanlardan çok onları tedavi edebilen Tabip Dolittle’ın maceralarını anlatacak. Ayrıyeten geçtiğimiz günlerde sinemanın ismi hayli uzun olduğu münasebet gösterilerek “The Voyage of Doctor Dolittle” yerine sadece “Dolittle” olarak değiştirilmişti.

Yapımı için 175 milyon dolar harcanan Dolittle’ın gişede büyük başarılara imza atması bekleniyor. Son olarak Roberty Downey Jr.’lı Dolittle, önümüzdeki yılın başında 17 Ocak 2020’de vizyona girecek.

En Aktüel Haberler
  1. Dünyadaki Buzulların Hepsi Bir Anda Erirse Ne Olur?

  2. Nvidia, Klasikleşmiş Bilgisayar Oyunlarını RTX Grafikleriyle Haya…

  3. Intel, AMD’ye Baş Tutmak İçin Giriş Düzeyli İşlemcilerde İndiri…

  4. Bir Uzay Şirketi, Dünyanın Birinci Büsbütün 3D Baskı İle Yapılan Roket…

  5. Deepfake Görüntülerinin Büyük Çoğunluğu Yetişkin İçerikli

  6. Volkswagen, Lamborgini İle Ortak Çalışmaya Hazırlanıyor

  7. Google Haritalar’a Yansımış Birbirinden Komik 15 Görüntü

  8. Bir Vakitler Mars’ta Su Olduğunu Gösteren Yeni Manzaralar Ortaya…

  9. Apex Legends, Oyuncuların Pratik Yapabileceği Eğitim Alanına Kavu…

  10. Facebook’un Kripto Parası Calibra Logosu Yüzünden Davalık Oldu

Başa dön tuşu