Sadie Sink, Stranger Things’in 4. Sezonuyla İlgili Konuştu

İlk dönemi 2016 yılında Netflix’te yayınlanan, olağanda tek dönem olarak planlanan Stranger Things, aldığı olumlu reaksiyonların arından 2017 yılında ikinci dönemi, 2019 yılındaysa üçüncü dönemiyle yayın hayatına devam etmişti.

Birinci dönemde yaşanan olayları devam ettiren ikinci dönemde diziye katılan ve Max karakterine can veren Sadie Sink, dizinin dördüncü dönemiyle ilgili kimi açıklamalarda bulundu. 17 yaşındaki genç oyuncu dizinin dördüncü döneminden beklentisini anlattı.

“Karakterleri lisede, olağan çocuklar olarak görmek istiyorum”

Üçüncü dönem finaliyle dördüncü döneme açık kapı bırakan dizinin dördüncü dönemi hakkında dizinin yaratıcıları olan Duffer Kardeşler’in ne yapacağını görmek için heyecanlı olduğunu aktaran Sadie Sink, “Sadece karakterleri lisede, olağan çocuklar olarak görmek istiyorum. Bu noktada hepimizin istediği buymuş üzere hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Karakterlerin üç dönem boyunca gereğince şey yaşadığını vurgulayan Sink, bu olayların akabinde bir molayı da hak ettiklerini söyledi.

Stranger Things 4. sezon

Dizinin dördüncü döneminde neler olacağına dair şu an net olarak bir şey bilinmese de birçok söylenti bulunuyor. Sadie, bu söylentiler ve dizinin dördüncü dönemi hakkında bilgi sahibi olmadığını söyledi.

Popüler Netflix dizisinin yeni dönemine dair şimdi resmi olarak bir onay haberi gelmedi. Fakat projenin imalcisi olan Shawn Levy, dizinin büyük ihtimalle devam edeceğini tez etmişti.

Başa dön tuşu