Spider-Man: Far From Home, Muhteşem Bir Gişe Açılışı Yaptı

Spider-Man: Far From Home, ya da Türkçe ismiyle Örümcek Adam: Meskenden Uzakta, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 Temmuz 2019 tarihinde vizyona girdi. Vizyona girdiği birinci hafta, lokal gişelerde 185 milyon dolar kazanan sinema, milletlerarası pazarda ise şu ana kadar 395 milyon dolar toplayarak gişelerin başkanı oldu. 

Marvel Sinematik Evreni’nin üçüncü kademesinin son sineması olan Örümcek Adam: Meskenden Uzakta, sinemalardaki macerasına görkemli bir başlangıç yaptı. Dünya çapında 580 milyon dolar kazanan sinema, birebir vakitte 5 ve 7 Temmuz arasındaki haftasonunda da 93,6 milyon dolar kazanarak, tüm Örümcek Adam serisindeki en başarılı birinci hafta performansına imza attı.  

Tom Holland’ın beşinci sefer Örümcek Adam kostümünü giydiği serinin son sinemasında Peter Parker, her vakit olduğu üzere harika bir tehditle başa çıkmak zorunda kalıyor. Peter, bu tehditle başa çıkabilmek için Mysterio (Jake Gyllenhaal) ile iş birliği yapıyor. Sinemaya şimdi gitmediyseniz ve gitmeyi planlıyorsanız, iki adet jenerik sahnesi olduğunu hatırlatmak ister, her ikisini de izlemenizi tavsiye ederiz.

Başa dön tuşu