Spies In Disguise’dan İlk Fragman Geldi

Animasyon çeşidi, yıllar içerisinde çocuk sineması olarak değerlendirilmekten çıkıp ailelerin bir arada keyifle takip edebildiği bir tıp olarak görülmeye başlandı. Bu nedenle artık bu üretimlerin seslendirme takımlarında büyük yıldızlar görebiliyoruz. 

Ülkemizde “Ajanlar İş Başında” ismiyle yayınlanacak olan Spies in Disguise sinemasından birinci fragman geldi. Animasyon çeşidindeki bu casus güldürüsünde, dünyanın en güzel casusu olan Lance Sterling, kaza sonucu bir güvercine dönüşüyor. 

Casus aleminin adeta rock yıldızı olan Sterling, yaptığı işte en uygunudur ve dünyayı çeşitli badirelerden korumaktadır. Toplumsal manada sıkıntılar yaşayan Walter ise bir dahidir ve Sterling’in kullandığı icatları yapmaktadır. Sterling, bir kaza sonucu güvercine dönüşünce bu ikili, birlik olup dünyayı kurtarmak zorundadır. 

Filmin direktör koltuğunda Nick Bruno ve Troy Quane ikilisi var. Birinci kere direktörlük yapacak olan ikili, daha evvel pek çok animasyon projesinde yer aldı. Senaryoyu ise Ayı Yogi, Arrested Development, Grounded For Life, The Inbetweeners üzere üretimlerin senaryosunu da üstlenen Brad Copeland yazdı. Üretimin seslendirme takımı ise adeta yıldızlar geçidi üzere. Will Smith, MCU’nun Spider-Man’i Tom Holland, Nebula’sı Karen Gillan, Rashida Jones, Heroes dizisinde Hero’yu oynayan Masi Oka ve DJ Khaled bu karakterleri seslendiren ünlü isimler ortasında.

Filmin yayın tarihi ise 27 Aralık olarak belirlendi.

Başa dön tuşu