Underwater Filminin Fragmanı Yayınlandı

Alacakaranlık serisinin tanınan oyuncularından Kristen Stewart'ın başrol olduğu, William Eubank'in yönettiği tansiyon korku filmi Underwater'ın fragmanı, uzun bir bekleyişten sonra üretimci firma FOX tarafından yayınlandı. 

Filmin çekimleri aslında 2017 yılının başında gerçekleştirildi ama ortadan geçen mühlet boyunca birtakım olaylar sebebiyle vizyona bir türlü giremedi. Deadpool'da kendisini gördüğümüz sinemanın aktörlerinden T.J. Miller'ın palavra bomba saldırısı ihbarına karışması nedeniyle tutuklanması ve taciz teziyle suçlanması; sinemanın aktrislerinden Jessica Hendwick'in Iron Fist bittiği için rolünü bırakmak zorunda kalması; Disney'in FOX Stüdyoları'nı büsbütün satın alması bunlardan birkaçı.

Underwater'ın konusu:

Denizaltında bulunan bir laboratuvarda çalışmalarını yürüten grup, gerçekleşen sarsıntı sonrasında yerin binlerce metre aşağısında mahsur kalır hayat çabası verirler. Bu müddet içerisinde takımın başına canavarlarla savaşmak da dâhil türlü türlü zorluklar gelecektir.

Sahne ardında gerçekleşen olaylar dışında sinemanın üretim etabı çok da sancılı geçmedi. Disney, FOX'u satın aldıktan sonra açıkladığı yeni takvimde sinemanın 2020'nin başında çıkacağını söylemiş ve son karar da bu halde olmuştu. Artık ise sinemanın reklam çalışmaları açıktan açığa başladı.

Filmin fragmanı ve yayın tarihi:

Oyuncu takımında Kristen Stewart,  Jessica Henwick, T.J. Miller ve Vincent Cassel'in olduğu Underwater sinemasını, bilim kurgu ve tansiyon konusunda başarılı bir direktör olan William Eubank yönetiyor. Underwater, ülkemizde 10 Ocak 2020 tarihinde beyaz perdede seyirciyle buluşacak.

Başa dön tuşu