Star Wars: Rogue One Karakterleri Yeni Diziyle Geri Dönüyor

Disney, Kaliforniya’da düzenlenen D23 Expo etkinliğinde Star Wars hayranlarını hayli sevindiren duyurularını peş peşe sıraladı. Aktiflikte, Star Wars hayranlarını sevindiren bir duyuru daha yapıldı ve Star Wars: Rogue One’daki iki karakterin bulunduğu yeni bir dizi çıkaracaklarını açıklandı.

Star Wars: Rogue One’da Cassian Andor’u canlandıran Diego Luna, yeni üretimde da rolüne devam edecek. Birebir biçimde, K2SO’yu canlandıran Alan Tudyk de yeni üretimde yer alacak.

Yeni üretimin resmi ismi ise şimdi muhakkak değil, fakat üretimin Rogue One öncesi vakitte geçeceği katılaştı. Dizi, 2020 yılında Londra’da çekilmeye başlayacak. Disney, daha evvelki açıklamalarında bu imali “acımasız bir imparatorluğun hakimiyetindeki galaksinin umutlarını yine yeşertecek casuslukla ve yürek isteyen vazifelerle dolu hikayeler” olarak betimlemişti.

Cassian Andor’u canlandıran Diego Luna, bir açıklamasında Star Wars kainatına geri dönmenin kendisi için çok özel olduğunu söylemişti. Yaptıkları hoş çalışmalar ve çalışma boyunca edindiği hoş arkadaşlıklara dair harika anıları olduğunu söyleyen Luna, “Önümüzde mükemmel bir seyahat var ve bu heyecan verici yeni format bize karakteri daha güzel tanıma fırsatını verecektir.” dedi.

Etkinliğin Star Wars kısmında bu üretim dışında yeni duyurular da yapıldı. Disney, başrolünü Pedro Pascal’ın oynadığı The Mandalorian dizisi için yeni fragmanını yayınladı ve Ewan McGregor’un Obi-Wan Kenobi’yi canlandıracağını resmileştirdi.

Başa dön tuşu