Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi’nin Final Fragmanı

J. J. Abrams tarafından yönetilen Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi sinemasının son fragmanı, pazartesi gecesi New England Patriots ile New York Jets ortasında oynanan Amerikan futbolu çabasının devre ortasında izleyicilere sunuldu. 

Star Wars devam üçlemesinin üçüncü ve genelde serinin dokuzuncu sineması olan Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi, bizleri bir defa daha “çok çok uzak bir galakside” destansı bir maceraya çıkaracak.

Serinin yeni halkası, Star Wars kozmosunun ikonik karakterlerinden Luke Skywalker, Prenses Leia ve İmparator Palpatine’nin geri dönüşlerine sahne olacak. Bilenler olacaktır; Star Wars’ın karanlık tarafını temsil eden Sith Lordu İmparator Palpatine’nin Darth Vader tarafından yok edildiğini sanıyorduk. Hatta bu nedenle Ian McDiarmid’in canlandırdığı ünlü karakterin seriye dönüşü, birtakım Star Wars hayranları tarafından reaksiyonla karşılanmıştı.

Senaryosunu J. J. Abrams ve Chris Terrio’nun kaleme aldığı Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi, Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Ian McDiarmid ve Kelly Marie Tran üzere pek çok ünlü ismi bir ortaya getiriyor. 

İkonik serinin dokuzuncu halkası Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi, 20 Aralık’ta izleyicilerle buluşacak. Sinemanın vizyonda nasıl bir muvaffakiyet göstereceği ise şu an için merak konusu.

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi sineması için yayınlanan final fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Başa dön tuşu