Supernatural Final Sezonunun Başlama Tarihi Açıklandı

ABD'nin ünlü TV kanallarından CW, bu kış döneminde yayınlanacak olan dizilerinin yayın tarihlerini açıkladı. Kanalın merakla beklenen dizisi Batwoman, bu yıl yayın hayatına başlarken, Supernatural ise son defa ekranlara gelecek.

Supernatural dizisinin 15. ve final dönemi, 10 Ekim’de yayınlanmaya başlayacak ve Winchester Kardeşler, epik kıssalarını sona erdirecek. Dizinin son döneminde, Sam ve Dean, çeşitli mitolojik yaratıklarla, meleklerle ve şeytanlarla savaştıkları sonu gelmeyecek üzere görünen dünyayı kurtarma misyonlarına devam ediyor. Son dönemde Yaradanın Kendisi ile yüz yüze gelen kardeşler, yarı melek çocukları Jack’i öldürmeyi reddetmişti. Bunun üzerine de İlah, bütün gerçekliği sona erdirme kararı almıştı. Supernatural, Warner Bros tarafından çekiliyor.

Tanrı ile tüm gerçekliği kurtarmak için gayret etmek, Winchesterlerin kıssası için uygun bir son üzere gözüküyor. Çünkü 15 yıl içerisinde kardeşler, kahvaltıda iblis dövüp öğlenden sonra mitolojik yaratık tokatlayacak düzeye geldi. Supernatural’in en düzgün öykülerinden kimileri, Cennet ile Cehennem ortasındaki savaşta geçmişti. Serinin son dönemde da tıpkı başarıyı yakalaması bekleniyor. Jensen Ackles, seride ne yaşanırsa yaşansın kardeşlerin birlikte yaşayacağını, en nihayetinde bu öykünün kardeşlerin seyahati olduğunu belirtiyor.

Supernatural dizisinin bütün fantastik yanlarına karşın, serinin ana gücü Sam ve Dean Winchester kardeşlerin ortasındaki duygusal etkileşimden geliyordu. Dizinin hayranları, son dönemde İlah ile olan çabalarında iki kardeşin öyküsünün tatmin edici bir sona bağlanmasını bekliyor. 

Başa dön tuşu