Susam Sokağı, Game of Thrones ve Westworld’ü İstila Etti

HBO, Game of Thrones’un bitişinin akabinde kullanıcılarının ilgisini canlı tutmak ve müşteri portföyünü genişletmek için yeni programlar üretmeyi amaçlıyor. Kanalın yeni yayınlarından biri de Susam Sokağı olacak. Bir periyodun efsanesi olan Susam Sokağı’nın dönüşü için PR çalışmaları da devam ediyor.

Yayınlanan iki yeni görüntüden birincisinde Elmo, Game of Thrones’a konuk oluyor. Tyrion Lannister (Peter Dinklage) ve Cersei Lannister (Lena Headey)’i karşısına alan Elmo, onlara birbirlerini dinlemeleri konusunda kıymetli bir ders veriyor. Görüntünün başlığı ise “Saygı Geliyor” olarak belirlendi.

Diğer görüntüde ise Westworld’den Dolores (Evan Rachel Wood) ve Bernard (Jeffrey Wright), kurabiye canavarından hürmetin, lezzetli bir kurabiyenin iki yarısını paylaşmak üzere olduğuna dair bir ders alıyor.

Bu görüntüler birinci bakışta serilere en uygun görüntüler değilmiş üzere gözükse de kabul edelim ki içine Susam Sokağı giren her şey daha hoş ve daha renkli hale geliyor. Her iki dizinin de önümüzdeki dönemi bol bol drama içerecek lakin Susam Sokağı ve HBO, hürmet göstermenin ehemmiyetinin farkında.

Başa dön tuşu