Exxen dizisi İşte Bu Benim Masalım IMDb puanı ile tarihe geçti

1 Ocak 2021 tarihi itibariyle dijital içerik platformu olan Exxen’in yayın hayatına başlamıştı. Bir çok ünlü ismi bünyesinde bulunduran Exxen, fiyatı ile de dikkat çekmişti. Exxen’in en güçlü üretimlerinden birisi olması beklenen gençlik dizisi İşte Bu Benim Masalım, maalesef ki bekleneni veremedi. Aleyna Tilki ve Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven’in oynadığı İşte Bu Benim Masalım, IMDb’den aldığı puan ile tüm dünyada ses getirdi.

İşte Bu Benim Masalım, IMDb’den tam 1 puan aldı. Evet 10 üzerinden 1 puan alarak dünyanın en makûs dizisi unvanını eline alan dizi maalesef ki Exxen’in ismini zedeleyecek üzere görünüyor.

3.878 oy alan dizinin 1 yıldız almasındaki en büyük etken natürel ki de oyunculuk. Mesleği oyunculuk olmayan ve bu alanda yeteneği olmayanların kamera karşısına geçmesinin sonucunda 1 puan alınmış oluyor.

Dizinin kısım puanlarına bakacak olursak, birinci kısım 2.7 puan, ikinci kısım 1.5 puan, üçüncü kısım 1.5 puan ve dördüncü kısım ise 1 puan almayı başarıyor. Dizi ile yapılan yorumlar da pek olumsuz. Muhtemelen bu dizinin ikinci dönemi olmayacak.

Peki, siz Exxen’in dizileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Netflix’e yerli bir rakip çıkar mı? Gelin yorumlarda tartışalım.

Başa dön tuşu