Tarantino, Yeni Kill Bill İçin Uma Thurman’la Görüşüyor

Hollywood’un tanınan direktörlerinden olan Quentin Tarantino, son devirde yeni sineması Evvel Upon a Hollywood’a odaklanmış durumda. Sinemanın tanıtımı için çeşitli yayınlara katılan direktör, son olarak Happy Sad Confused isimli podcast yayınına katıldı. Tarantino, bu programda Kill Bill Vol. 3 hakkında açıklamalar yaptı. 

Tarantino, yakın vakitte Uma Thurman ile bu mevzuyu konuştuklarını söylerken, sineması çekip çekmeyeceğini bilmediğini söyledi. Ünlü direktör daha evvel Once Upon a Time in Hollywood’un sanatkarın final sineması olabileceğini söylemişti. 

Daha geçen hafta Uma Thurman ile konuştuğunu söyleyen Tarantino, eski sinemalarından birinin devamı gelecekse bunun Kill Bill olacağını söyledi. 

Tarantino ayrıyeten aklına en sık gelen eski karakterleri sorulduğunda da dört karakteri peş peşe saydı. Bunlar, Thurman’ın oynadığı Bride (Gelin), David Carrdine’nin oynadığı Bill, Brad Pitt’in oynadığı Aldo Raine ve Christoph Waltz’ın canlandırdığı Hans Landa oldu. Birinci iki karakteri Kill Bill’de, öbür ikisini ise Inglorious Basterds’da görmüştük.

Tarantino, ortadan geçen 10-15 yılda Gelin’e ne olduğunu, kızına ne olduğunu düşündüğünü söylüyor. Direktör ayrıyeten Bill’in kökenlerinin anlatıldığı bir sinema fikrini de enteresan buluyor. Quentin Tarantino daha evvel de Kill Bill: Vol. 3’ün ihtimaller dahilinde olduğunu söylemişti. Ünlü direktör, Gelin karakterinin keyifli bir sonu ve kızıyla yaşadığı huzurlu bir hayatı hak ettiğini söylüyor. 

Tarantino’nun yeni sineması Evvel Upon a Time in Hollywood, 26 Temmuz’da Leonardo DiCaprio, Brad Pitt ve Margot Robbie ile gösterime girecek.

Başa dön tuşu