Terminator: Dark Fate birinci fragmanı geldi (video)

Geleceği ilişkin sinema serileri ortasında en değerlilerinden biri olan Terminator, yeni sineması ile beyaz perdeye dönüyor. Bilhassa Terminator 2 sinemasından karakterler içeren yeni sinemada Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton‘ın tekrar başrolünde yer alacak. Sinema ülkemizde Terminatör: Kara Kader ismiyle izleyicileriyle buluşacak. 

Terminator: Dark Fate birinci fragmanı geldi

Terminator: Dark Fate’in direktör koltuğuna Deadpool’un direktörü Tim Miller bulunuyor. Sinemanın senaryosunu David S. Goyer, usta isim James Cameron, Justin Rhodes ve Billy Ray birlikte kaleme aldı. Sinemanın oyuncu takımında yıldızı parlayan oyuncu Mackenzie Davis; Diego Boneta; Natalia Reyes üzere isimler yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle: Dani Ramos gelecekten gelen bir katil robot tarafından kovalanmaktadır. Lakin Dani, bu robot hayatına girmeden evvel son derece sıradan bir yaşama sahiptir. Terminator ise serinin birinci iki sinemasındaki üzere yüksek teknolojiyle uyumlu likid metalden oluşan bir katil robottur. Sarah Conor, Dani’ye karşı düzenlenen suikasti engellemek için tekrar ortaya çıkmıştır. Grace ise Sarah ortaya çıkmadan evvel Dani’nin tek koruyucusudur. Grace ise yarı insan yarı robottur.

Terminator: Dark Fate‘in ülkemizdeki izleyicileriyle 1 Kasım 2019 tarihinde buluşması bekleniyor. İşte yeni sinemanın birçok ayrıntı içeren ve Linda Hamilton üzere uzun müddettir beklenen karakterleri de içeren fragmanı:

Başa dön tuşu