The King’s Man’in Resmi Fragmanı Yayınlandı

Kingsman sinema serisinin yeni kısmı resmen geldi. 20th Century Fox, pazartesi günü orjinal sinemayla birebir kozmosta geçecek The King's Man'in fragmanını yayınladı.

1900'lü yılların başlarında geçen sinema, Kingsman tertibinin kuruluşuna yol açan olayları takip ediyor. Sinema hakkında çok bir bilgimiz olmasa da Ralph Fiennes'in T.E. Lawrence'ı, Liam Neeson'ın Herbert Kitchener'ı, Daniel Bruhl'ün Gelix Yusupov'u, Gemma Arterton'ın Mata Hari'yi ve Rhys Ifans'ın da Grigori Rasputin'i oynayacağını biliyoruz.

Kingsman: The Secret Service ve Kingsman: The Golden Circle filmlerinden sonra The King's Man, olayların öncesini anlatmak için beyaz perdeye çıkacak. Olağan ki sinemanın yanı sıra bir dizi ve iki adet sinemanın de seriye ekleneceği biliniyor.

Kingsman'in imalcisi Matthew Vaughn, bu yılın başında sinemaya dair “Golden Circle'ın sonunda Eggy'nin katiyen yeni bir seyahate çıktığını görüyorsunuz. Galahad ya da Harry Hart yeni bir seyahate çıkıyor. Tequila yeni bir seyahate çıkıyor. Herkes yeni bir seyahate çıkıyor. Yeni sinema, bu karakterlere ne olduğuyla ilgili. Onları, daha evvel yaptıkları şeyleri yaparken görmeyeceksiniz” açıklamasında bulunmuştu.

Egerton, sinemada bulunup bulunmayacağına dair sorulan sorulara “Bu benim bir daha Kingsman olmayacağım manasına gelmiyor. Matthew Vaughn ile birkaç gün evvel beraberdim ve hâlâ iş yapıyoruz lakin bir sonraki sinemasında ben bulunmuyorum. Yeni sinema için fikri epey etkileyici. Yeni sinemasında onunla birlikte çalışamayacağım için üzülsem de bu sizin Eggsy'yi son görüşünüz değil” şeklinde cevap verdi.

Şubat 2020'de gelecek olan sinemanın fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu