The Witcher Dizisinden İlk Fragman Geldi

Netflix’in merakla beklenen yeni dizisi The Witcher’ın uzun vakittir beklenen birinci fragmanı yayınlandı. Fragman, hayranların beklediklerine değecek bir diziye işaret ediyor.

The Witcher serisi bir kitap olarak başladığı seyahatini bilgisayar oyunu olarak devam ettirmişti. Artık de bir Netflix dizisi olarak ekranlara gelecek. Henry Cavill gayet ‘olmuş’ gözüküyor ve karakterin karizmasını ekranlara muvaffakiyetle taşıyor. Daha kıymetlisi karakterin sesi de çok beklenen halde çıkıyor. 

Fragmanda kitabı ya da oyunu bilen şahısları heyecanlandıracak, seriyi bilmeyenlerin de bu cihan hakkında bilgilenmesini sağlayacak bir içerik olmasına dikkat edilmiş. Genel olarak “Geralt kimdir, Witcher ne çeşit bir şeydir, bu beşerler neden savaşıyor?” üzere sorulara yanıt veriliyor. Bu manada da başarılı bir tanıtım fragmanı olduğu aşikar. 

Fragmanda ayrıca dizinin yayın tarihini de görüyoruz. The Witcher’ın ilk dönemi 20 Aralık’ta ekranlarda olacak. 

The Witcher dizisinde Superman olarak tanıdığımız Henry Cavill’i Geralt rolünde göreceğiz. Ona eşlik edecek isimler ise Freya Allan, Joey Batey, Joey Batey, MyAnna Buring, Anya Chalotra üzere oyuncular olacak. 

Başa dön tuşu