The Witcher ikinci sezon tarihi açıklandı!

Netflix, WitcherCon’da The Witcher’ın ikinci dönem yayın tarihini duyurdu. The Witcher’ın ikinci dönemi 17 Aralık 2021’de yayınlanacak.

Duyuru ile bir arada dizi ile ilgili ayrıntılar da muhakkak olmaya başladı. The Witcher‘ın ikinci dönem yayın tarihi; WitcherCon’un Anya Chalotra, Freya Allan, Mimi M Khayisa, Paul Bullion ve dizi sorumlusu ve yürütücü imalcisi Lauren Schmidt Hissrich’in katıldığı ‘Kader Kartlar’ panelinde duyuruldu.

Henry Cavill’in Rivialı Geralt ve Freya Allan’ın Ciri olarak gözüktüğü The Witcher’ın ikinci dönem duyurusu, WitcherCon’un bir modülü olarak sürpriz bir biçimde açıklandı.

The Witcher Hakkında

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik hikayesini bahis alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha makus olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Lakin mukadderat onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da yırtıcı hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

Dizinin ikinci döneminden ipuçları içeren yeni fragman da yayınlandı:

The Witcher 2. Dönem Hakkında

Yennefer’ın Sodden Savaşı’nda hayatını kaybettiğine ikna olan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla’yı bildiği en inançlı yer olan çocukluk konutu Kaer Morhen’e getirir. Kıta’daki hükümdarlar, elfler, beşerler ve iblisler buranın duvarlarının dışında üstünlük uğraşı verirken, Geralt’ın genç prensesi muhafazası gereken çok daha tehlikeli bir şey kelam bahsidir, zira Prenses Cirilla, içinde gizemli bir güç barındırmaktadır.

Başa dön tuşu