Toy Story 4 İçin Yeni Bir Fragman Paylaşıldı

Hayatımıza birinci defa 1995 yılında giren ve o günden beri de kalitesinden ödün vermeyen Oyuncak Kıssası sinemasının son sineması için çalışmalar tüm süratiyle sürüyor. Sinemanın vizyona girmesine kısa bir müddet kala Oyuncak Öyküsü 4 için yeni bir fragman daha paylaşıldı. Paylaşılan fragman, sinemayla ilgili birtakım ipuçları veriyor.

Pixar ve Disney tarafından yapımcılığı üstlenilen ve artık bir fenomen haline gelmiş olan Oyuncak Hikayesi'nin 4. sinemasının direktörlüğünü Josh Cooley üstlendi. Ayrıyeten sinemadaki karakterlerin seslendirmelerine de bakacak olursak kovboy Woody'yi Tom Hanks, Forky'yi Tony Hale, astronot Buzz'ı da Tim Allen seslendiriyor. Oyuncak Kıssası 4'te kaybolan bir oyuncağın peşine düşen kovboy Woody ve arkadaşlarının eğlenceli maceralarını izleyeceğiz. İşte Oyuncak Kıssası 4 sinemasının YouTube üzerinden paylaşılan son fragmanı;

Oyuncak Öyküsü 4 sineması 20 Haziran'da Avustralya, 21 Haziran'da da Türkiye, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri üzere ülkelerde vizyona girecek.

Başa dön tuşu