Tüm zamanların en iyi 10 animasyon filmi!

Animasyon sinemaları çoklukla 7’den 70’e her yaş için izlenebilir çeşitten filmlerdir. Ekseriyetle güldürür ve keyifli vakit geçirmek için hakikat tercihtir. Yalnız izleyebilirsiniz, kız ya da erkek arkadaşınızla izleyebilirsiniz, fakat bu sinemaları bizlere en çok sevdiren şey, sanırım çocuklarımız ile ailecek izleyebileceğimiz tıpta sinemalar olmalarından kaynaklıdır.

Geçmişten bugüne dek animasyon sinemaları önemli bir evrim geçirmiştir, bilhassa de Pixar ve Disney üretimlerinin bu hususta epeyce başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Koronavirüs salgınından korunmak maksadı ile meskende kaldığımız bu günlerde, şayet meskende izlemek için sinema arayışındaysanız, ya da çocuğunuz uslu durmuyor ve sinema keyfini yaşamanıza müsade etmiyorsa, listemizde yer verdiğimiz animasyon sinemalarını daima birlikte izleyerek aile uzunluğu sinema keyfi yaşayarak rahat edebilirsiniz 🙂 Çünkü çocuklu meskende sinema izlemenin ne kadar sıkıntı olduğunu şahsen yaşadığımdan, sinema sever okuyucularımız için yararlı olacağını düşündüğüm bu sinema listesini sizlere de önermek istedim. Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan bu sinemalara daima birlikte göz atalım.

İşte tüm vakitlerin en yeterli 10 animasyon sineması;

Paddington 2 (2018)

Pinocchio (1940)

Only Yesterday (1991)

Başa dön tuşu