Türkiye’de 2019 yılının en çok izlenen filmleri!

7. Koğuştaki Mucize
1983 yılında bir Ege kasabasında sıkıyönetim kumandanının kızının vefatı üzerine küçük kızı ve babaannesiyle yaşayan Memo idam cezasına çarptırılır. Herkes adalet peşindeyken Memo ve kızı Ova’nın tek isteği birbirlerine kavuşmaktır. Adaletin gerçekleşmesi için ise bir mucize gerekmektedir.

Organize İşler: Sazan Sarmalı
İstanbul kentinde Organize İşler tam gaz devam etmektedir. Sazanlar yem peşinde, oltalar Asım Noyan ve grubunun elinde, daha büyük balıklar ise bu takımın peşindedir. Dönen dolaplar içinde saflar, temizler, kirliler iç içedir. Ve bu sefer darbe hiç beklenmedik yerden gelir: Asım’ın biricik kızı Nazlı dolandırılır. Dolandırıcılar hükümdarının kızı dolandırılır ise ne olur? Nazlı babasını organize işlerden caydırmak isterken, kendisi mi sazan sarmalına takılmıştır? Gerçeğin tipi bozuk olduğunda, insanlara güzel palavralar mı lazım olur?

Recep İvedik 6
Halk kahramanımız Recep İvedik meskeninde televizyon izlerken, kapıya gelen postacının teslim ettiği davetiyeyi görünce çok heyecanlanır. Konya’da kuru fasulye şenliğine davet edilen Recep, vakit kaybetmeden en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alıp yola çıkmak ister. Fakat şimdi seyahat başlamadan talihsizlikler başlar ve seyahat acentesinin yanlışı sonucu Recep ve Nurullah kendilerini Konya yerine Kenya’da bulurlar.

Avengers: Endgame
Thanos tarafından başlatılan ve kozmosun yarısını yok edip Avengers üyelerini ayıran vahim olaylar silsilesi, geri kalan Avengers üyelerini, Marvel Stüdyoları’nın yirmi iki sinemasının görkemli bir sonucu olan “Avengers: Endgame” sinemasında son bir sefer daha bir ortaya getiriyor.

Başa dön tuşu