Ünlü şarkıcı Edis’in hayatı Netflix’e geliyor! Peki ama sebep ne?

Türk pop müziğinin değerli isimlerinden Edis’in hayatını anlatan Starlight belgeseli 140 Journos yapımıyla hazırlandı.

Belgesel 30 Eylül tarihinde Netflix’te yayınlanacak. Netflix Türkiye belgeselin fragmanını toplumsal medyada yayınladı.

Çevrimiçi dizi sinema platformu Netflix yayınladığı belgeseller ile de hayli dikkat çekmeyi başarıyor. Netflix Türkiye’de epeyce ilgi görecek olan ünlü pop müzikçisi Edis’in hayatını anlatan Starlight belgeseli ile dikkat çekti. Edis hayranlarının beğenisini toplayacak belgeselin fragmanı beklentileri yükselteceğe benziyor.

Ünlü müzikçi Edis’in hayatı Netflix’e geliyor! Pekala lakin sebep ne?

1990 Londra doğumlu olan Edis Görgülü çocukluğunu İzmir’de geçirdi. Lise ve üniversite yıllarında okul eğitiminin yanı sıra müzik eğitimi de alan Edis’in hayatına Netflix’in yayınladığı Starlight belgeseli ile genel bir bakış atıyoruz. Ünlü müzikçinin mesleğinin birinci periyotları, gençliği, konserleri, nasıl bir yıldız olduğunu anlatan belgesel Edis hayranlarını heyecanlandırdı. Galatasaray Üniversitesi Bağlantı Fakültesi’ni kazanan Edis Galatasaray Üniversitesindeyken İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı da kazanarak bu kısma de başladı. Lakin iki okulu birden birebir anda okumakta zorlandığı için İstanbul Üniversitesi’ni bıraktı. Daha sonra ünlü ve başarılı bir pop müzikçisi olan Edis ‘Dudak’ müziğiyle büyük beğeni topladı ve ‘Martılar’ müziği ile yaz aylarına damga vurdu.

“İyi ki devam etmişsin. Ve buradasın Edis”

Popüler dizi ve sinema platformu Netflix toplumsal medya hesabından yayınladığı Starlight belgeselinin fragmanıyla ilgili yaptığı açıklamada “İyi ki devam etmişsin. Ve buradasın Edis…” sözlerini kullandı.

Başa dön tuşu