Veronica Mars’ın 4. Sezonu Geliyor

Hulu, çokça sevilen ve bir klasik olan Veronica Mars için yeni bir fragman yayınladı. Fragmanda karakterler, onları en son gördüğümüz 2014’deki sinemadan sonra hayatlarına devam etmiş üzere duruyorlar. Fragmanda sinemanın kahramanı olan Veronica’yı konutunda kente bulaşan yeni bir tehditle uğraşırken görüyoruz.

Bu dönem, nerdeyse 10 yıl evvel bitmiş olan 3. Dönemin devamı. Ana karakterimiz Veronica, her vakit olduğu üzere alaycı ve esprili. Yeni fragman, dönemden ne beklemiz gerektiğine dair bize biraz ipucu da veriyor. Veronica, uzun yılların akabinde babasıyla birlikte özel bir dedektif olarak çalışıyor. Kenti mahveden birkaç bombalı akından sonra, hücumda ölenlerin yakınlarından birisi tarafından çağırılan ikiliden akının sorumlularını bulmaları isteniyor. Veronica ve babası, ismi “Clyde” olan (J.K. Simmons tarafından oynanan) birinden şüpheliler. Clyde’ın taarruzlarla ilgisi var üzere duruyor ve kentin en güçlü sakinleriyle bir kontağı var.

Hulu, diziye geçen yıl yeşil ışık yaktı. Dizinin 8 kısımlık bir 4. dönemi olduğunu ve bu yaz, evvelki üç dönemle birlikte Hulu’ya geleceğini duyurdu. Birinci 3 dönem Hulu’da Temmuz 1’den itibaren izlemeye hazır olacak ve onları Temmuz 26’da 4. Dönem takip edecek.

Başa dön tuşu