Vin Diesel’dan Heyecanlandıran Hızlı ve Öfkeli 9 Paylaşımı

Hızlı ve Öfkeli serisi epeyce uzun müddettir devam ediyor. Vin Diesel ve bir grup kaslı arkadaşlarının envai çeşit öteki kaslı ve yeterli dövüşen bireylerle uğraş edip maceralar yaşadıkları serinin son sinemasıyla ilgili bir paylaşım heyecan yarattı.

Paul Walker, Süratli ve Öfkeli 7’nin çekimleri devam ederken hayatını kaybetmişti. Vin Diesel’in paylaştığı fotoğrafta ünlü oyuncunun yanında Walker’ı andıran bir kişi duruyor. Diesel, yakın arkadaşı olan Walker’ın fotoğraflarını daha evvel de paylaştığı için bu durumda şaşıracak bir şey yok. Fotoğraf açıklaması ise durumu farklı hale getiriyor.

()

“Cody ne vakit yapımı ziyaret etse gerçekleşen özel bir şey var… Her vakit Pablo’yu gururlandırıyor! Tüm sevgimle, daima”

Kasım 2013’te Walker hayatını kaybettikten sonra aktörün kardeşleri Caleb ve Cody Walker, CGI’ın da yardımıyla kardeşlerinin karakterlerinin canlandırılabilmesini sağlamıştı. Tahminen Cody, tek bir sahnelik de olsa Brian’ın sinemada yer alması için gruba yardımcı olmuş olabilir. Seride Brian’ın eşi Mia’yı oynayan Jordana Brewster da 9. sinemada yer alacak.

Hızlı ve Öfkeli 9’un akabinde F&F 10 da gelecek ve serinin 8., 9. ve 10. sinemaları kendi ortalarında bir üçleme oluşturacak. Üretimci Hiram Garcia ise seriyi 10 sinemada bırakmayabileceklerini söylüyor. 

Serinin son sinemasında John Cena, Francis Ngannou ve Michael Rooker da yer alacak. Süratli ve Öfkeli 9, 22 Mayıs 2020’de vizyona girecek.

Başa dön tuşu