Yeni Batman Filmindeki Jonah Hill Hayalleri Suya Düştü

Uzun yıllardır hem animasyon hem de sinema sinemaları olarak karşımıza çıkan Batman serisinin yeni filmi üzerinde çalışmalar sürüyor. Sinemanın vizyona girmesine bir oldukça var, münasebetiyle çalışmalar şimdi başlangıç etabında. Aslına bakacak olursak yeni sinemayla ilgili şimdi neredeyse hiçbir bilgi yok ancak yapım takımından ufak tefek haberler gelmeye başladı. 

Yeni Batman sinemasında; “Suparbad”, “The Wolf of Wall Street” ve “Knocked Up” üzere sinemalarla nam salan Jonah Hill'in olacağı söyleniyordu. Hatta Hill'in rolü bile belirli olmuştu ve sinemada “Riddler” yahut “Penguin” isimli karakteri canlandıracaktı. Lakin anlaşılan o ki Hill, yeni Batman sinemasında yer almayacak. Hal bu türlü olunca da yapım grubu, yeni adaylarla görüşmeye başlamış durumda.

Prodüksiyon grubunun neden Hill üzerinde ağırlaştığı bilinmiyor. Lakin edinilen bilgilere nazaran Hill ile yapım grubu, hiçbir toplantıda görüş birliğine varamamış ve bunun da doğal bir sonucu olarak mutabakat sağlanamamış. Holywood'a yakın kaynaklara nazaran Warner Bros. ve Hill'in mutabakatı şu an için mümkün değil.

Yeni Batman sinemasında yer alacak Penguin karakteriyle ilgili olarak düşünülen isimlerden bir tanesi de Seth Rogen. Lakin tezlere nazaran yapım grubu, şu ana dek Rogen'a rastgele bir teklif sunmamış ve hatta Rogen'le görüşülmemiş bile. Anlaşılan o ki Batman'in yeni sinemasının takımı şu an için aşikâr değil. 

Yeni Batman sineması 25 Haziran 2021'de vizyona girecek. Hala çok uzun bir müddet var fakat oyuncularla anlaşılamamasının Batman'in vizyon tarihini etkileyip etkilemeyeceği şimdi bilinmiyor.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu