Yeniden Tasarlanan Sonic’in Görüntüsü Ortaya Çıktı

Sonic The Hedgedog’un fragmanının yayınlanmasının çabucak gerisinden Sonic hayranları, Sonic’in görünüşü hakkında sineması tenkit yağmuruna tutmuşlardı. Sinemanın yayıncıları, hayranlara kelam verdikleri üzere Sonic’in yeni görünüşü üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bugün toplumsal medyada yayınlanan bir manzaranın, Sonic’in yeni görünüşü olduğu tez edildi. 

Yayınlanan fragmandaki Sonic, hepimizin alışık olduğu Sonic’in görünüşünden farklı bir haldeydi. Sonic’in birbirine çok yakın ve kocaman olan gözlerinin yerine küçük ve birbirinden başka iki göz almıştı. Sonic’in mavi gövdesinden farklı olarak kollarının deri renginde olmasına alışmıştık. Lakin sinema için tasarlanan Sonic’in kolları da maviydi.

Sonic’in görünüşü üzerindeki çalışmalardan olduğu sav edilen bir görsel, bugün Twitter’daki BestInTheGalaxy hesabından paylaşıldı. Hesap yöneticisi Paramount’taki bir arkadaşı aracılığıyla elde ettiğini söylediği Sonic görselini paylaştı. Hesabın yöneticisinin tezine nazaran paylaştığı görseller Sonic’in film için hazırlanan yeni görünüşünü gösteriyor.

Paylaşılan Sonic görünüşü ile ilgili Paramount’tan şimdi bir açıklama gelmedi. Görseli yayınlanan görünüş gerçek olmayabilir ya da daha üzerindeki çalışmalar sona ermemiş olabilir. Paramount’tan açıklama gelmediği için şimdi bu mevzuda kesin bir kanıya varamıyoruz.

Sonic’in orjinal görünüşüne biraz daha yaklaşan yeni tasarım için olumlu görüşler olduğu kadar olumsuz görüşler de paylaşılmış durumda. Lakin yeniden de yeni dizaynın özgün Sonic’e daha çok benzediği kesin. 

Sonic The Hedgedog, 14 Şubat 2020’de vizyona girecek. Fakat tekrar alevlenecek bir Sonic’in görünüşü tartışması sinemanın vizyon tarihini erteler mi bilemiyoruz.

En Şimdiki Haberler
  1. Caviar’dan 40 bin TL’lik Steve Jobs’lı iPhone 11 Pro Tasarımı

  2. Venom’un Direktöründen Heyecanlandıran Örümcek Adam Açıklaması

  3. Xiaomi, Black Shark Telefonlara Özel Arayüz Olan JoyUI 11’i Yayın…

  4. PlayStation 5’in Donanım Özellikleri, PlayStation 4’e Kıyasla Nel…

  5. 106 Metre Yer Altındaki Avrasya Tüneli İçinde Telefonlar Nasıl Çe…

  6. Volkswagen’in 45 Yıldır Devam Eden Başarısı: Volkswagen Golf

  7. Bu Teknoloji ile Dünyanın Her Yerine Saniyeler İçinde Gidebilecek…

  8. Fiyatı 140 Bin TL Olan Dünyanın Birinci Altın Banka Kartı Basıldı

  9. Dünyanın Birinci Gebe Erkeği Thomas Beatie Hakkında Bilinen 5 Şey

  10. Yıllar Evvel Rengiyle Viral Olan Ayakkabı Tekrar Ortaya Çıktı

Başa dön tuşu