21 Bridges Filminin Fragmanı Yayınlandı

Marvel tarafından geçtiğimiz yıl sinemasevelerler buluşan Black Panther sinemasının başrol oyuncusu Chadwick Boseman, yeni bir sinema ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 12 Temmuz'da vizyona girecek olan 21 Bridges isimli filmin fragmanı yayınlandı.

Pek çok yıldız oyuncunun yer aldığı sinemanın yönetmenliğini Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Brian Kirk üstlenmiş durumda. Sinemanın konusuna gelecek olursak, polis departmanında gözden düşmüş bir dedektifin kendini affettirme çabaları konu alınıyor. Kentte bir polis öldürülmüştür ve polis takımları katili aramaktadırlar. Başrolümüz Boseman, cinayeti araştırırken meslektaşlarının içine düştüğü komployu fark edecektir. Katil için çember daralırken kaçmasını engellemek için Manhattan'da bulunan 21 köprünün tamamı ise kapatılmıştır.

Filmin imalcisi Joe Russo, sinemanın eksiksiz düzeyde aksiyon içerdiğini belirtti. Başrol Chadwick Boseman ise sinemayla ilgili yaptığı açıklamalarda, bu sinema sayesinde geçmişini hatırladığını belirterek, sinemanın kendisi için de özel bir yere sahip olduğunu belirtti.

21 Bridges sinemasının fragmanını çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu