The King’s Man Filminden Yeni Fragman

Beyaz perdedeki macerasına 2014 yılında The Kingsman: The Secret Service sinemasıyla başlayan seri, dünya çapında topladığı 414 milyon dolar gişe hasılatı ile kıymetli bir muvaffakiyetin altına imza atmıştı. 2017’de gelen devam sineması Kingsman: The Golden Circle da en az birinci sinema kadar sevilerek, eve 410 milyon dolarla dönmüştü.

Dave Gibbons ve Mark Millar'ın “The Secret Service” isimli çizgi romanından uyarlanan seri, üçüncü sinemasıyla hayranlarına bir defa daha merhaba diyecek. Matthew Vaughn'in direktör koltuğunda oturduğu üretim ile birinci iki sinemanın kökenine hakikat macera dolu bir seyahate çıkacağız. Birinci Dünya Savaşı’nda geçen The King’s Man, dünyanın en nitelikli istihbarat örgütünün nasıl ve hangi emellerle kurulduğuna ayna tutacak.

20th Century Fox’un paylaştığı yeni The King’s Man fragmanı, hiç elbet bir evvelki fragmana kıyasla çok daha fazla aksiyon vadediyor. Sinemanın başrolünde, Harry Potter serisini izleyenlerin yakından tanıyacağı bir isim olan Ralph Fiennes bulunuyor. Gemma Arterton, Matthew Goode, Aaron Taylor-Johnson, Tom Hollander, Djimon Hounsou, Harris Dickinson ve Stanley Tucci, oyuncu takımında yer alan öteki isimlerden.

Yönetmen koltuğunda Matthew Vaughn’in oturduğu The King’s Man, ülkemizde 14 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek. The King’s Man’in aksiyon dolu fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Başa dön tuşu