Amazon Prime Video’nun İsmini Değiştireceği İddia Edildi

Amazon’un çevrimiçi akış platformu Prime Video’nun ismini değiştireceği iddia edildi. İddialara göre şirket, yeni isim için bir anket düzenledi ve kararını verdi.

Amazon’un çevrimiçi dizi ve film platformu Amazon Prime Video ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. İddialara göre Amazon, bu hizmetin ismini değiştirmeye karar verdi ve hatta bu karar için bir de anket düzenledi. Anket sonucu, Amazon Prime Video isminin “Amazon TV” olarak değiştirilmesi sonucunu ortaya koydu.

OnlyTech isimli internet sitesinin iddiasına göre Amazon, anket katılımcılarına birkaç isim önerisi sundu. Bu önerilerden ‘Amazon TV’ ön plana çıktı. Ancak Amazon’dan konuyla ilgili hiçbir açıklama gelmedi. Bu yüzden, resmi açıklama gelene kadar tüm bunların iddia kapsamında olduğunu unutmayın.

Amazon Prime Video, Amazon Prime aboneliğinin bir parçası olarak sunuluyor. İlk 30 gün ücretsiz olan hizmet, sonraki süreçte ise aylık 7,90 TL maliyetle kullanılabiliyor. Binlerce içeriğe sahip olan platform, Türkiye’deki en ucuz çevrimiçi akış hizmeti. Amazon Prime Video ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Amazon Prime Video için isim önerileri şöyleydi:

Amazon Prime Video

  • Amazon Stream
  • Amazon+
  • Amazon Streaming
  • Amazon Premiere
  • Amazon TV (kazandığı iddia edilen)

OnlyTech, Amazon’un anketiyle ilgili bir belgeye ulaştığını ve bu belgede şu ifadelere yer verildiğini ileri sürdü: Eğlencenin tek adresi Prime Video yeni bir isme kavuşuyor: Amazon TV. Ücretsiz Amazon TV uygulamasını indirdiğinizde herkes en sevdiği yeni çıkan filmleri, klasik filmleri ve dizileri kiralayabilir veya satın alabilir. Prime’a abone olmak size Maja Ma ve The Lord of the Rings: The Rings of Power gibi Amazon Original filmlerine ve dizilerine sınırsız erişim ve ayrıca Lionsgate Play ve Discovery+ gibi 100’den fazla diğer akış hizmetini ekleyebilme olanağı sağlar. Eğlence söz konusu olduğunda, Amazon’dan beklediğiniz her şey!

Amazon henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama paylaşmış değil. Ancak iddiaların gerçek olması durumunda yakın zamanda bir açıklama bekleyebiliriz.

Bergen ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri gibi popüler içeriklere Amazon Prime Video üzerinden erişmek isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Amazon Prime Video’da İzleyebileceğiniz Bilim Kurgudan Korkuya 10 Harika Dizi Önerisi

Kaynak :
https://onlytech.com/exclusive-prime-video-to-be-rebranded-as-amazon-tv-details-here/

Başa dön tuşu