AMC, Negan’ın Filmini Çekmeyi Düşünmüş

Son yıllarda televizyonda ve sinemada paylaşılan cihanlar görmeye doyamadık desek yeridir. AMC’nin tanınan serisi The Walking Dead de bu akıma ayak uyduran üretimlerden biri olma yolunda ilerliyor. 

Robert Kirkman’ın yakınlarda sona eren çizgi roman serisi, ekranlarda yoluna devam ediyor. Bu manada, yaptığı yanlışların kefaretini ödemeye başladığını gördüğümüz makus karakter Negan’ın bir sinemasının yapılması da gündeme gelmiş. Negan rolünü oynayan oyuncu Jeffrey Dean Morgan, bu mevzuda açıklamalar yaptı. 

Morgan, sinemanın yapılmasının hala mümkün olduğunu ve en kısa vakitte çekmeyi umduğunu söyledi. Sinemanın gündeme geldiğini söyleyen Morgan, sineması kendisi daha fazla yaşlanmadan çekmeleri gerektiğini belirtti. Buna neden olarak da yakında genç Negan’ı canlandıramayacak kadar yaşlanacak olmasını gösteriyor.

Negan sineması, Negan çizgi romanlarını takip edecekse Austin Amelio’yu da yüzü yanmamış haliyle Dwight rolünde göreceğiz demektir. Çizgi romanda bu iki karakterin birinci tanışmaları anlatılıyor. 

Andrew Lincoln, AMC ve Universal’in çekeceği üç sinemadan birinde Rick Grimes rolünü oynayacak. Başka iki sinema hakkında çok bir bilgi yok. 

Siz ne düşünüyorsunuz? Negan sinemasını görmek ister miydiniz? 

Başa dön tuşu