Angel Has Fallen Filminden Yeni Fragman Geldi

Lionsgate, son yıllarda dikkat çeken aksiyon serilerinden olan “Has Fallen” serisine yeni bir halka ekleyecek. Angel Has Fallen isimli sinemadan ikinci fragman yayınlandı. 

Angel Has Fallen, daha öncesinde Olympus Has Fallen ve London Has Fallen sinemalarında de gördüğümüz Mike Banning’in (Gerard Butler), ABD Lideri Allan Trumbull'u (Morgan Freeman) öldürmeye çalışmakla suçlandığı, sonra kaçak durumuna düşüp hem kendini, hem de ortada ABD liderini kurtarmaya çalışacak. 

Tabii ki kaçak kahramanlı bir Amerikan aksiyon sinemasında olmazsa olmazlar olan dost mu düşman mı belgisiz ortaklar, zoraki işbirlikleri, garip garip muahedeler sineması dolduracak. 

Butler, bu sinemada karakterin sadece aksiyona girmediğini, daha önemli bir oyunculuk sergileyerek daha derinlemesine bir anlatım sağlayabildiklerini söylüyor. Buttler, “Bu karakterleri incelemek ve daha hareketli, dokunulabilir ve bağ kurulabilir kılmak şahaneydi. Bence sinema, Big Ben’i ya da Beyaz Saray’ı havaya uçurmayarak hayli bağ kurulabilir kaldı.” şeklinde konuştu.

Angel Has Fallen sinemasının direktörlüğünü Ric Roman Waugh yaparken, sinemanın senaryosunu Robert Mark Kamen, Matt Cook ve Ric Roman Waugh yazdı. Sinema, Creighton Rothenberger ve Katrin Benedikt tarafından oluşturulmuştu.

Başa dön tuşu