Örümcek Adam 3’te Venom’un Yer Alacağı İddia Edildi

Geçtiğimiz aralık ayında Avengers: Endgame ile ilgili büyük bir sızıntı gerçekleştirerek Thor’un sinemada eski dostu Volstagg’a benzeyeceğini lisana getiren Roger Wardell Twitter hesabı, artık de şimdi vizyon tarihi dahi belirli olmayan Örümcek Adam 3 hakkında değerli açıklamalarda bulundu.

Wardell’ın argümanına nazaran beklentilerin bilakis Marvel’ın Örümcek Adam 3’e Deadpool’u eklemek üzere bir planı bulunmuyor. Daha da değerlisi Sony, Örümcek Adam 3’te Tom Hardy’nin canlandırdığı Venom karakterinin yer alması konusunda epey istekli. Wardell, X-Men sinemalarında görünmeyen Deadpool’un Marvel sinemalarında de yer almayacağını belirtiyor.

Peki bu savlar gerçek olabilir mi? İhtimalleri pahalandırmak için Marvel işvereni Kevin Fegie’nin geçmişte yaptığı açıklamalara bakabiliriz. Fegie, Marvel’ın Venom ile ilgili bir planı olmadığını lisana getirirken Tom Hardy’li Venom sinemasının bir Sony projesi olduğunu söylemişti. Fegie, Venom ile Örümcek Adam’ın bir gün yine karşı karşıya gelip gelmeyeceği ile ilgili soruya ise ‘Asla, aslı demiyoruz.’ halinde karşılık vermişti.

Örümcek Adam ve Venom karakterleri, gerek sinema sinemalarında gerekse çizgi romanlarda ziyadesiyle karşı karşıya gelmiş iki karakter. O denli ki; Venom karakterinin göğsünde, Örümcek Adam’a atıfta bulunmak için büyük bir örümcek deseni bulunuyor. Örümcek Adam'ın sinema severler tarafında geniş bir hayran kitlesine sahip olduğunu düşünürsek bir Venom v Örümcek Adam sinemasının keyifli olabileceğini söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu