Godzilla vs. Kong fragmanı yayınlandı! Devler çarpışıyor!

2020 yılı maalesef ki sinema kesimi için büyük bir kayıpla sonuçlanmıştı. Bu süreçte dijitalleşmeye geçen sinema dalı, bilhassa HBO’un teşebbüsü ile artık meskenlere girmeye başlamıştı. Sinemanın meskenlere gelmesine Warner Bros. da sessiz kalmadı. Sinema kesiminin iki ikonik karakteri olan Godzilla ve King Kong yeni sinemada kozlarını paylaşacak. Godzilla vs. Kong fragmanı ile karşımıza çıkan Warner Bros. bu sineması eş vakitli olarak iki platformda yayınlayacak.

26 Mart 2021 tarihinde Godzilla vs. Kong sineması hem beyaz perdede hem de HBO Max’teki yerini alacak. Pandeminin devam ettiği bu süreçte sinema salonları hala sinek avlamaya devam ediyor. Bu yüzden muhtemelen bu sineması büyük bir çoğunluk dijital ortamda izleyecek.

Sinema bilet fiyatlarının da artması izleyicileri konutta sinema izlemeye yöneltmişti. Zira bir sineması iTunes Store yahut Play Store üzerinden 3-4 TL üzere epey uygun fiyata kiralayıp ailecek izleyebiliyorsunuz. Ya da isterseniz Netflix üyeliği başlatıp her gün yeni bir sineması aylık 1 sinema bileti parasından daha ucuza seyredebiliyorsunuz.

Godzilla ve King Kong hayranlarının merakla beklediği Godzilla vs. Kong sinemasının fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Godzilla vs. Kong fragmanı

Filmin oyuncuları ortasında; Millie Bobby Brown, Ziyi Zhang, Danai Gurira, Kyle Chandler ve Julian Dennison’ın yer aldığını direktörün ise Adam Wingard olduğunu belirtelim.

Başa dön tuşu