Audi, Captain Marvel’a Neleri Kaçırdığını Gösterdi (Video)

Avengers: Endgame sineması çok yakın vakitte vizyona girecek fakat filmin öncesinde yapılan reklam çalışmaları devam ediyor. Sinemanın sponsorları ortasında yer alan Audi, yeni internet reklamında Captain Marvel’ı dünyadaki değişiklikler hakkında bilgilendiriyor.

İlk olarak aksiyon figürleriyle kahramanları tanıtan Audi vazifelisi, ‘uçan ve lazer atan Iron Man’i, Hulk’ı, ‘bir tavşanla en yakın arkadaşlar olan bir tanrı’ dediği Hulk’ı ve öbür kahramanları tanıtıyor (Hawkeye hariç). Daha sonra da yemek konusunda kahramanımızı aydınlatan misyonlu, artık yemeklerin yenmeden evvel fotoğrafının çekilip paylaşılması gerektiğini söylüyor. Ha, bir de insanlığın son büyük savaşından da bahsediyor: İnsanlık Gluten’e Karşı!

Bir sonraki evrede cep telefonlarını anlatan bayan, telefonların evvel gitgide küçüldüğünü sonra tekrar büyüdüğünü söylüyor. Captain Marvel ise davet aygıtıyla takılmaya devam edeceğini belirtiyor.

Son olarak da kahramanımız, Audi’nin elektrikli arabası e-Tron ile tanıştırılıyor. Aracı dokunarak şarj eden Captain Marvel, aracın uçup uçmadığını sorduğunda ise “Sürücüsüne nazaran uçabilir” karşılığını alıyor.

Araçla deneme cinsine çıktıklarında, Goose da otomobilde yerini almış oluyor. Kediyi sevmek için elini uzatan görevliyi ise Captain Marvel durduruyor.

e-tron Sportback ve e-tron GT’nin sinemada yer alacağı biliniyor. Audi, Avengers: Endgame sinemasının galasının da sponsorluğunu üstlenmiş durumda. Sinema 25 Nisan'da gösterime girecek. Captain Marvel'in sineması de hala sinemalarda gösteriliyor.

Başa dön tuşu