Netflix, Wednesday’in İkinci Sezon Onayı Aldığını Duyurdu!

Kasım ayında yayınlanmaya başlayan Addams ailesi uyarlaması Wednesday, çıkar çıkmaz interneti adeta kasıp kavurdu ve Netflix’in şu ana kadarki en başarılı üretimleri ortasında yerini almayı başardı. 8 kısımlık dizi Addams ailesinin kızı Wednesday Addams’ın Nevermore Academy’deki maceralarına odaklanıyordu.

Tim Burton imzalı tanınan dizinin ikinci döneminin ne vakit onay alacağı da merakla bekleniyordu. Bugün ise beklenen gerçekleşti ve Netflix, resmi hesaplarından 55 saniyelik bir duyuru görüntüsü paylaşarak Wednesday’in ikinci dönem onayı aldığını açıkladı.

İşte Wednesday’in ikinci dönem duyurusu

Netflix’in birinci haftasında en çok izlenen İngilizce dizisi olma üzere rekorlara imza atarak tüm dünyayı tesiri altına alan Wednesday, Alfred Gough ve Miles Millar tarafından yaratılırken Tim Burton da hem dört kısmın direktörlüğünü hem de dizinin yaratıcılığını üstlendi. Jenna Ortega Wednesday Addams olarak başrolde yer alırken Gwendoline Christie, Emma Myers, Christina Ricci, Catherine Zeta-Jones, Joy Sunday, Jamie McShane, Hunter Doohan üzere isimler de dizinin oyuncu takımındaydı.

Geçtiğimiz günlerde medya devi Metro-Goldwyn-Mayer’ın (MGM) Amazon’a satılmasından ötürü dizinin Amazon’a geçebileceği söylentileri çıkmıştı. Netflix ise bunun gerçekleşmeyeceğini gösteren açıklamalarda bulunmuştu. Bugünkü ikinci dönem duyurusu da dizinin Netflix’te kalmaya devam edeceğini resmen doğrulamış oldu.

Wednesday’in ikinci döneminin ne vakit çıkış yapacağı konusunda şimdi bir bilgi yok. Fakat şimdi başlamadığı düşünüldüğünde, ikinci dönemin 2024’ten evvel gelmeyeceğini öngörebiliriz.

Başa dön tuşu