Avengers: Endgame’in Dijital Versiyonuna Mini Belgesel

2019 yılının en çok konuşulan sinema sinemalarından bir tanesi hiç elbet ki Avengers: Endgame. Son 10 yıla damgasını vuran Marvel Sinematik Evreni'nin son filmi olarak karşımıza çıkan üretim, hem çok konuşuldu hem de önemli bir muvaffakiyet elde etti. Hatta üretimci şirket, bu sinemaya birtakım sahneler ekleyeceklerini ve eklenmiş sahnelerle birlikte sinemanın tekrar vizyona gireceğini söyledi. Ayrıyeten bu ek sahneleri sinemanın Blu-ray ve dijital versiyonlarında da izleyebileceğiz. Üretimci şirket, Avengers: Endgame'in dijital ve Blu-ray versiyonları üzerinde çalışırken, bu versiyonlara yeni bir de küçük belgeselin ekleneceği duyuruldu. Bu küçük belgeselin ismi 'Bro Thor' olacak.

Bu küçük belgesel, Thanos'la yüzleşen Thor'un büyük Lebowski dönüşümünü anlatıyor. Üstelik bu küçük belgeselin açıklamalarında; “Görünüşü değişti lakin kahramanlığı birebir. Thor'un nasıl yaratıldığını bilmek istiyorsanız, bunu izleyin.” yazıyor.

Bu küçük belgeseli izlemek isteyen takipçilerimizin 30 Temmuz'a kadar beklemesi gerekiyor. Sinemanın 30 Temmuz'da piyasaya sürülecek olan dijital sürümünde bu belgeselle birlikte pek çok ekstra bulunacak. Sinemanın Blu-ray versiyonu ise 13 Ağustos'ta çıkacak.

Başa dön tuşu