The Batman filminin yıldızı koronavirüse yakalandı!

Koronavirüs birçok kesimi olumsuz manada etkilediği üzere sinema dalını de makus istikamette etkiledi. Hatırlayacağınız üzere daha öncesinde Hollywood yıldızı The Rock olarak bildiğimiz Dwayne Johnson da virüse yakalandığını açıklamıştı. Artık ise The Batman sinemasının baş rol oyuncusu Robert Pattinson‘da da koronavirüs testinin olumlu çıktığı tabir edildi. Bu durumun sonrasında sinemanın çekimlerine orta verildiği açıklandı.

The Batman sinemasının yıldızı koronavirüse yakalandı!

Koronavirüs salgını hayatımızı her manada olumsuz etkilemeye devam ediyor. Birçok kesimi sıkıntı duruma sokan virüs, bilhassa sinema bölümünde taşları yerinden oynattı. Pandemi sebebi ile çekimleri birçok sefer ertelenen The Batman sinemasının gösterim tarihi de uzamaya devam ediyor. Hatırlanacağı üzere kelam konusu üretimin gösterim tarihi daha öncesinde 2021 yılının Ekim ayına kadar ertelenmişti. Bu türlü giderse gösterim tarihi daha da ileri atılacak üzere gözüküyor.

Filmin üretimci şirketi Warner Bros tarafından yapılan açıklamada ise “The Batman yapımında bir takım üyesinin COVID-19 testi olumlu çıktı ve gerekli prosedürlere nazaran izole edildi. Çekimler geçici olarak durduruldu” sözleri kullanıldı. Bilindiği üzere set grubuna günlük olarak koronavirüs testi uygulanıyordu. Deadline tarafından yapılan açıklama ise koronavirüs testi olumlu çıkan ismi açığa vurdu. Buna nazaran Alacakaranlık sinemasından de tanıdığımız ünlü oyuncu Robert Pattinson virüse yakalanan kişi oldu. Birleşik Krallık’ta devam eden sinemanın çekimlerinin uzun bir müddet daha erteleneceği düşünülüyor.

Başa dön tuşu