Az bilinen en iyi 10 Türk filmi!

Evde sıkıldıysanız şu an en gerçek yerdesiniz. İşte az bilinen en güzel 10 Türk filmi!

Pandemi devrinde sinema izlemeye gereksinimimiz oluyor çünkü bilhassa de hafta sonları vaktimizin birçok konutta geçiyor. Bu bakımdan biz de sizler için az bilinen en yeterli Türk sinemalarını bir ortaya getirmeye karar verdik. Bu galerimizde birbirinden hoş en âlâ 10 Türk sinemasını bulabileceksiniz. Listemizdeki sinemaları seçerken yakın tarihte olmasına ve nispeten az bilinmesine ihtimam gösterdik.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizler için hazırlamış olduğumuz sinemalara bir göz atmış olalım. İşte az bilinen en düzgün 10 Türk filmi!

Bölük

Zorunlu askerlik misyonunu yerine getiren bir küme asker hoş dostluklar kurar ve vakit içerisinde içlerindeki şeytan ile yüzleşirler.

Vavien

Abisi ile ortak bir elektrikçi dükkanı olan Celal’in sıkıcı bir aile hayatı vardır ve tek cümbüşü pavyonlardır. Celal’in bar çalışanlarından Sibel Ceylan’a olan aşkı başına iş açacaktır.

Sarmaşık

Armatörün iflası ve ortadan kaybolması sonrasında bir küme gemici, deniz hukuku gereği gemide kalmak durumundadır. Yiyeceği giderek tükenen bu kümenin psikilojisi gün geçtikçe daha makus bir hal alır.

Başa dön tuşu