Bad Boys for Life’ın Fragmanı Yayınlandı

Neredeyse 25 sene sonra Will Smith ve Martin Lawrance yine birer ‘Bad Boy’ oluyorlar. Mükemmel otomobillere ve patlamalara hasta olan Miami’deki narkotik dedektifleri, Bad Boys For Life ile yine beyaz perdeye geliyor. Üretimci şirket Sony Pictures, sinemanın birinci fragmanını yayınladı.

Adil El Arbi ve Bilall Fallah’ın birlikte yönettiği Bad Boys For Life, Lawrance ve Will Smith ikilisini Marcus Burnett ve Mike Lowrey olarak geri getiriyor ve Florida kentinde yeni bir tehlikeyle karşı karşıya koyuyor. Sinemanın oyuncu takımında ise Vanessa Hudgens, Charles Melton ve Alexander Ludwig üzere isimler de yer alıyor.

Serinin birinci sineması, 24 yıl evvel çıkmıştı:

İlk Bad Boys sineması 1995 yılında çıkmıştı ve dünya çapında 141,1 milyon dolar hasılat elde etmişti. Sinema ayrıyeten Will Smith’in oynadığı birinci aksiyon sinemasıydı ve onun büyük bütçeli sinema serüveninin başlamasına yardımcı olmuştu.

İkinci Bad Boys sineması olan Bad Boys II ise 2003 yılında çok daha yüksek bir bütçeyle yapılmıştı. Serinin ikinci sineması de dünya çapında büyük bir muvaffakiyete ulaştı ve 273,3 milyon dolar hasılat elde etti.

İki sinema de patlamalara olan tutkusuyla ünlü direktör Michael Bay tarafından yönetilmişti.

Bad Boys’un üçüncü sineması, Bad Boys for Life ise on yılı aşkın bir müddettir konuşuluyordu. Sinema resmi olarak Ekim 2018’de onaylandı. Sinemanın çekimler ise bu yılın başlarında Atlanta ve Miami’de yapıldı. Yeni sinemanın gösterim tarihi ise 7 Ocak 2020 olarak belirlendi.

Sony Pictures’ın yayınladığı görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz:

Başa dön tuşu