Netflix Dizisi ‘Ateşe Koşan’da Serenay Sarıkaya Rol Alacak

Netflix'in Türkiye için yeni bir imal üzerinde çalıştığı ve bu üretimde epey ünlü isimlere yer vereceği ortaya çıktı. Bir müddettir ekranlarda görülmeyen ve Alice müzikaline yoğunlaşan Serenay Sarıkaya’nın da içinde bulunduğu proje “Ateşe Koşan” ismiyle seyircilerle buluşacak.

“Ateşe Koşan” isimli imal, Netflix'te ismini duyuran dördüncü yerli dizi olacak. 14 Aralık 2018'de vizyona giren Hakan: Muhafız isimli dizi, Netflix'in özgün birinci Türk dizisi olmuştu. Daha sonra Beren Saat'in rol alacağı The Gift isimli imal Netflix tarafından duyurulmuştu. Aşk 101 isimli gençlik dizisi de Netflix platformu için çıkacak üçüncü dizi oldu. Serenay Sarıkaya'nın başrol oynayacağı Ateşe Koşan isimli dizi de Netflix'in özgün yerli üretimleri ortasında dördüncü dizi olarak yerini aldı.

Dizide Ozan İtimat de yer alabilir:

Serenay Sarıkaya’nın “Fi” dizisindeki partneri Ozan Güven’e dizide oynaması için teklif verildi. Ozan İnanç, teklif için düşünme basamağında olduğunu belirtti. Serenay Sarıkaya’nın ise bu projede rol alacağı için heyecanlı olduğu öğrenildi.

“Ateşe Koşan” isimli dizi, aşkı için her şeyi yapmaya hazır bir erkek ve bir bayanın macera dolu öyküsünü bahis alacak. Ozan İnanç teklifi kabul ederse Fi dizisinde yakaladıkları ahengi bu dizide de gösterecek olan ikili, hoş bir seyir zevki sunabilir. Dizi, haftalık olarak yayınlanacak fakat birinci kısmın ne vakit yayınlanacağı bilinmiyor.

Başa dön tuşu