Behzat Ç. BluTV’de devam etmeyecek!

Kısa mühlet evvel 6 yıl ortadan sonra dördüncü dönemi ile BluTV‘de yayınlamaya başlanan Behzat Ç. dizisinin beşinci döneminin da çekileceği açıklanmıştı. Lakin görünen o ki taraflar yeni dönem için mutabakat sağlayamadı.

Behzat Ç. BluTV’de devam etmeyecek!

Dördüncü dönemde 9 kısım yayınlanan dizi 45 dakikaya indirilmiş ve daha evvel dizide bulunan birçok karakterin iştirakiyle neredeyse eski takım kurulmuştu. Eski takımdan tek eksik olan Harun’un da beşinci dönemde takıma katılacağı sav edilmiş olsa da şimdilik dizinin geleceğinin bilinmeyen olduğu ortaya çıktı.

Ortaya çıkan bir bilgiye nazaran dizide Behzat’ın ağabeyi Şevket’e hayat veren Ege Aydan, Instagram hesabındaki bir gönderisine yapılan yoruma cevap verdi. Aydan, yeni dönemin vaktini soran bir takipçisine, “Proje durdu ne yazık ki anlaşamadılar” halinde cevap verdi. Aydan, yorumunu kısa mühlet sonra sildi.

Gelen haberlere nazaran taraflar fiyat konusunda anlaşamadığı için Behzat Ç.’nin beşinci döneminin BluTV‘de yayınlanmayacağı sav ediliyor. Önümüzdeki günlerde bu durum değişir mi ya da dizi Netflix ya da PuhuTV üzere diğer dijital platformlara geçer mi bilinmez. Lakin şimdilik beşinci dönem konusunda mutabakatın rafa kaldırıldığını söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu