Behzat Ç’nin 70 Dakikalık Sezon Finalinin Fragmanı

İlk kısmı 2010 yılında yayınlanan ve o gün bugündür Türk dizi dalının unutulmazları ortasına girmeyi başaran Behzat Ç. yıllar sonra çevrimiçi dizi ve sinema platformu olan BluTV'yle geri döndü. Blu TV'de yayınlandığı her kısmıyla olay olan Behzat Ç., sekiz bölümü geride bıraktı ve artık dizinin severleri, dönem finali olacak 9. kısım için gün saymaya başladılar. 

BluTV, Behzat Ç.'nin 9. kısmı için resmi YouTube kanalı üzerinden bir fragman yayınladı ve 19 Eylül 2019 tarihinde yayınlanacak kısmın Behzat Ç.'nin dönem finali olacağını duyurdu. BluTV'de yayınlanan Behzat Ç.'nin dönem finali, başka kısımlara göre bir oldukça uzun olacak. Bu sayede fenomen dizi, uzun bir kısımla severlerine veda edecek.

Serdar Akar'ın direktörlüğünü üstlendiği Behzat Ç.'nin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder ve İtimat Kıraç üzere isimler yer alıyor. Hayranlarından uzunca bir müddet farklı kalan dizi geçtiğimiz aylarda BluTV'de yine yayınlandı ve bu hafta da dönem finali yapacak. BluTV'nin yayınladığı fragman, dizinin dönem finaliyle ilgili ufak da olsa ayrıntılar veriyor. Dilerseniz artık de BluTV'nin resmi YouTube kanalından yayınlanan fragmana bakalım.

BluTV'nin tabirlerine nazaran 19 Eylül'de yapılacak sezon finali, birinci 8 kısma nazaran biraz daha uzun sürecek. BluTV, Behzat Ç. sezon finali kısmının 70 dakika süreceğini açıkladı. Bu da dizinin hayranları için, ikinci dönemden evvel uzun bir veda kısmı olduğu manasına geliyor. 

Eğer sizlerde Türk dizi bölümünün klasikleşmiş isimlerinden bir tanesi olan Behzat Ç.'nin BluTV'de yayınlanan yeni kısımlarını izlemek isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanarak BluTV aboneliğinizi başlatabilir, 19 Eylül'den evvel dizinin yeni dönemine ilişkin birinci sekiz kısmını izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu