The Flash Filmini İzleyenlerin İlk Tepkileri Paylaşıldı

CinemaCon 2023’te ön gösterimi gerçekleştirilen The Flash hakkındaki ilk yorumlar paylaşıldı. Yorumlar, filmin diğer DC filmlerine göre çok daha iyi olduğu yönünde hemfikir.

DC evrenini yeniden şekillendirecek The Flash için artık gün saymaya başladık. 16 Haziran’da vizyona girecek film, DC’nin kan kaybetmeye başlayan Marvel’a karşı nasıl mücadele edeceğinin de ilk göstergesi olacak.

The Flash’tan gelen son fragman süper kahraman severleri yeniden heyecanlandırmayı başarmıştı. Bugünse artık filme ilk tepkiler gelmeye başladı. CinemaCon 2023’te ön gösterime katılan eleştirmenler, film hakkındaki görüşlerini paylaştı. Elbette her filmde yaptığımız uyarıyı yenileyelim:

  • İlk gösterime katılan eleştirmenler, neredeyse her gösterimin ardından film hakkında beklentiyi artıran yorumlar paylaşır, yorumların büyük bir çoğunluğu olumlu yönde olur.

İşte The Flash’a gelen ilk tepkiler:

the flash

“Evet, The Flash kesinlikle harika! Milyonlarca başka süper kahraman filminde görmediğimi hissettiğim, oldukça heyecan verici, eğlenceli ve yaratıcı anlar sunuyor.”

the flash

“The Flash gerçek bir duygusal öze ve oyunun kurallarını değiştiren risklere sahip, ilgi çekici, karakter odaklı bir film. Bolca sevgi ve mizahla – bazı şoklar ve sürprizlerle birlikte – heyecanlanacak çok şey var. Keaton müthiş bir performansla tüm ilgiyi üzerine çekiyor. DC’ye gerçek bir aşk mektubu!”

the flash

“The Flash oldukça iyi, ‘Justice League, Back to the Future’da’ gibi, kocaman bir kalbi var ve açık ara en komik DC filmi. Biraz karmaşıklaşıyor ama Sasha Calle harika bir Supergirl ve, aman aman, Michael Keaton bize neden Batman’in en iyisi olduğunu hatırlatıyor.”

the flash

“The Flash harika. Ezra Miller’ın çok fazla hata yaptığını biliyorum ama bu filmde çok iyiler. Keaton’ı, aksiyonu, mizahı ve duyguyu sevdim. Andy Muschietti özel bir şey yaratmış. Başparmak yukarı. WB ek sahneleri göstermedi.”

the flash

“Az önce CinemaCon’da The Flash’ı izledim. İçinde inanamayacağınız bazı şeyler var ve Barry Allen’ın güçlerinden çok daha fazlasını sergiliyor. Gerçekten de DC’nin en iyilerinden biri ve eski ve yeni DCEU serileri arasında bir köprü hikayesi olarak güzel bir şekilde uyuyor. Aynı zamanda en komik DC filmi.”

the flash

“Nostaljik. Komik. Tonlarca sevgi ve Ezra Miller’ın iki olağanüstü performansı var. Dürüst olmak gerekirse The Flash’ın gerçekten var olduğuna inanamıyorum. Büyüleyici. Her düğmeye basıyor. 1000 kez izleyeceğim.”

the flash

“Zaman zaman eleştirilerim olsa da başı ve sonu gerçekten güçlü. Yol boyunca bazı şeyler çok iyi yapamadı ama genel olarak bana zevk alacak çok şey verdi.”

The Flash konusu:

The Flash, Barry Allen’ın süper hızıyla geçmişini değiştirmeye çalışmasını, bu hedefinde başarısız olması sonucunda çoklu evrenlere kapı aralamasını konu alıyor. Çoklu evrenlerde Micheal Keaton’ın Batman’liğe dönüşünü görüyor, iki Batman’i bir arada izliyor, General Zod’a da yeniden kavuşuyoruz.

The Flash’tan gelen son fragman:

Başa dön tuşu