Bir Cristopher Nolan filmi: Tenet fragmanı yayınlandı!

Uluslararası bir casusluk sineması olarak nitelendirilen Tenet sinemasının fragmanı yayınlandı. Fragman, sinemanın bizlere neler vaadettiğini gözler önüne seriyor. Daha öncesinde birçok başarılı sinemaya imza atan ünlü yönetmen Cristopher Nolan’ın son imali 17 Temmuz 2020 tarihinde beyaz perdeye çıkıyor. Sinemanın aksiyon cinsini sevenler için ülkü olduğu söylenirken, konusu hakkındaki ayrıntılar da su yüzüne çıkıyor.  

Bir Cristopher Nolan sineması: Tenet fragmanı yayınlandı!

Tenet sözünün manası, İngilizce’de öğreti, inanç ve prensip üzere manalara geliyor. 17 Temmuz’da gösterime girecek olan üretimin dağıtımcısı Warner Bros da çıkan haberleri doğrulayarak sinemanın milletlerarası casusluk dünyasında geçen bir macera sineması olduğunu tabir etti. John David Washington, Robert Pattinson ve Sir Kenneth Branagh üzere ünlü oyuncular Tenet’in takımında yer alıyor.

Cristopher Nolan’ın son sineması sinema salonlarında gösterime girecek ve bu durum sinema salonu işletmecilerinin yüreğine adeta su serpen bir gelişme oldu. Zira bilhassa son vakitlerde kimi yapımcıların sinemaları sinema salonları yerine internet üzerinden yayınlamayı tercih ediyordu. Daha evvel  Inception, Interstellar, Dunkirk ve Dark Knight üçlemesi üzere sinemaları yöneten Nolan’ın son sineması merakla bekleniyor.

Başa dön tuşu