Terminator: Dark Fate’ten Aksiyon Dolu Yeni Fragman

1984 yılında birinci defa yayınlandığından beri fenomen haline gelmiş bir sinema serisi olan “Terminator”ün yeni filmi için çalışmalar sürüyor. “Terminator: Dark Fate” olarak isimlendirilen bu yeni sinemanın en dikkat alımlı yanıysa Terminator serisinin ikinci sineması olan “Judgment Day” (Kıyamet Günü) sinemasının devamı niteliğinde olması. Yani bu sinema, Terminator 2'den sonraki tüm sinemaları bypass ederek devam niteliği taşıyacak.

Terminator: Dark Fate'la ilgili bugüne kadar yapılan açıklamalar, serinin ikinci sinemasının takımının korunacağını ortaya koyuyordu. O denli de olmuş görünüyor zira sinemada, Arnold Schwarzenegger'e Terminator 2: Judgment Day sinemasında John Connor karakterine hayat veren Edward Furlong da eşlik ediyor.

Şimdiyse sinemayla ilgili yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman, Terminator: Dark Fate'in her zamanki Terminator aksiyonunu içereceğini açıkça gözler önüne seriyor. Dilerseniz lafı uzatmadan Terminator: Dark Fate'in fragmanına yakından göz atalım;

Vizyona girdiği devirde büyük ses getiren bir sinema olan Deadpool'u da yöneten Tim Miller'ın yöneceteceği Terminator: Dark Fate, 31 Ekim 2019 tarihinde vizyona girecek.

Başa dön tuşu