Black Mirror’ın 5. Sezonundan 3 Fragman Birden Geldi

Netflix’in bir yayın platformu olarak muvaffakiyetinde kendi serilerinin büyük hissesi var. Bu serilerden bir tanesi de Black Mirror. Kaygı ve tansiyonu her dönem diğer öteki formlarda ele alan dizinin yeni dönemi yakın vakitte başlayacak.

Netflix, dizinin gösterime gireceği 5 Haziran tarihinden evvel kısım isimlerini yayınladı ve üç kısmın fragmanını paylaştı.

Striking Vipers isimli kısımda Anthony Mackie (MCU’nun Falcon’u), Nicole Beharie (Sleepy Hollow), Yahya Abdul Mateen (Aquaman), Pom Klementieff (MCU’nun Matis’i) ve Ludi Lin (Power Rangers) uzunluk gösterecek. Kısmın merkezinde sanal gerçeklik teknolojisi olacak. Kısmın fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Smithereens isimli kısımda ise uygulamalar üzerinden hizmet veren bir taksi sürücüsünün, denetiminden süratle çıkan bir günde bütün ilginin odağı olması anlatılıyor. Taksi sürücüsü muhtemelen akıl sıhhati problemleri da yaşıyor. Kısmın fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Rachel, Jack and Ashley Too isimli kısımda ise Miley Cyrus, kendisinin kurgusal bir versiyonu olan Ashley O’yu canlandırıyor. Yalnız bir gencin favori pop yıldızına ulaşma tutkusunu ve o yıldıza yakın olmanın, gözüktüğü kadar beğenilen olmadığını fark etmesinin kıssası olan bir kısım bu. Kısımda Cyrus, Amazon Echo usulü bir asistanının bir formda içinde kalıyor. Kısmın fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu