Borderlands Filminde Claptrap’ı The Rock Seslendirebilir

Borderlands oyunu ve oyunun geçtiği cihan pek çok hayrana sahip. Oyunun yakın vakitte bir de sineması gelecek. Sinema hakkında çok fazla bilgimiz olmasa da, seslendirme konusunda ortaya atılan büyük bir isim  var. 

Eski WWE güreşçisi olan Dwayne “The Rock” Johnson, Claptrap rolü için düşünülüyor. Robotun sesleriyle The Rock’un çok maskülen ses tonunun ne kadar oturacağı tartışmalı olsa da, kendisini her an mikrofonun başında görebiliriz. 

Gearbox aslında The Rock ismini kısa mühlet evvel gündemine aldı. Gearbox Yaratıcı Direktörü Paul Sage, sinemanın oyuncu takımıyla ilgili sorulan sorulara yanıt verdi. “Claptrap’ı kim oynayabilir? Sesçi elemanlarımız size, ‘Hey, rastgele birini Claptrap yapabiliriz?’ diye yanıt verdi. “Bence The Rock. Evet. The Rock Claptrap’ı oynamalı!”

Borderlands 3 Sanat Direktörü Scott Kester ise, sinemanın animasyon mu yoksa gerçek oyuncularla çekilen bir sinema mi olmadığını bilmediğini söyledi. O’nun favorisi ise Bill Murray oldu.

The Rock’un bu türlü bir rolü kabul edip etmeyeceği bilinmiyor. Yeniden de geçmişte Diş Perisi üzere karakterleri oynadığı için ihtimal verilebilecek bir alternatif. Öte yandan serinin hayranları, The Rock’ın CL4P-TP (Claptrap) robotunu seslendirmesine hayır demeyeceklerdir. 

Başa dön tuşu