Bu Hafta Yayınlanan 10 Yeni Fragman

Bilim-kurgudan kaygıya, dramdan belgesele önümüzdeki aylarda izleyiciyle buluşacak bir çok üretimin bu hafta fragmanları yayınladı. Oldukça tanınan serilerin devam imaller da yakın vakitte izleyiciyle buluşacak. İşte yakında izleyiciyle buluşacak 10 üretimin fragmanı:

Terminator: Dark Fate

Aksiyon ve bilim-kurgu cinsinde en çok izlenen serilerden biri olan Terminatör serisinin yeni sineması Karanlık Kader'de Linda Hamilton, Sarah Connor rolüne tekrar hayat veriyor. Terminatör karakterini bir sefer daha Arnold Schwarzenegger canlandırıyor. 

Bir Vakitler Hollywood'da

Quentin Tarantino'nun son sineması olan Bir Vakitler Hollywood'da, Hollywood yıldızı olmaya çalışan iki arkadaşın Charles Manson ile yollarının kesişmesini bahis alıyor. Sinema, 26 Temmuz'da vizyona giriyor.

Oyuncak Öyküsü 4

Kaşıktan yapılan bir oyuncak olan Forky'nin öyküsünün anlatıldığı serinin yeni sinemasında tüm oyuncaklar, garip bir yerde bir ortaya geliyor. Sinema, 21 Haziran'da vizyona giriyor.

Westworld

Beaking Bad'in ile tanınan Aaron Paul’un de rol alacağı Westworld 3. dönem, gelecek yıl yayınlanacak. Teknoloji ögelerinin ön plana çıktığı yeni dönemin fragmanı bir epey aksiyon dolu.

Years & Years

Daha az şiddetli Black Mirror versiyonu üzere görünen TV dizisi, şu anda Birleşik Krallık'taki BBC One'da yayında ve 24 Haziran'dan itibaren HBO'da yayınlanacak. Başrollerde Emma Thompson ve Rory Kinnear yer alıyor.

Stranger Things

Stranger Things’in üçüncü dönemi 4 Temmuz’da yayınlanmaya başlayacak. 80’lerin klasik sinemalarına göndermelerin devam ettiği dizinin yeni döneminde bir çocuğun gizemli bir biçimde ortadan kaybolmasıyla başlayan olaylar mevzu alınıyor.

Star Trek: Picard

Merakla beklenen ve ne vakit çıkacağı şimdi belirli olmayan sinemanın fragmanında fazla ayrıntıya yer verilmemiş. Lakin fragmanda Picard'ın Starfleet'ten ayrıldığı anlaşılıyor.

The Nightingale

1920'lerde Avustralya’da kendisini esir tutan berbat bir askeri başkanın izini süren bir bayanın hikayesini anlatıyor. Jennifer Kent’in Babadook’tan bu yana birinci sineması olan The Nightingale, 2 Ağustos'ta vizyona giriyor.

Ice on Fire

Leonardo DiCaprio ve HBO paydaşlığıyla izleyiciyle buluşacak olan “Ice on Fire” iklim değişikliğine dikkat çekmek maksadıyla hazırlanmış. Belgesel, 11 Haziran’da HBO’da yayınlanacak.

The Art of Racing In The Rain

Garth Stein'ın tıpkı isimli romanından uyarlanan sinema, Enzo isimli köpeğin kıssasına odaklanıyor. Filmin 9 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu