Bu hafta yayınlanan en yeni fragmanlar! (9 Şubat)

Her hafta olduğu üzere bu haftada yayınlanan en yeni fragmanları sizler için bir ortaya getirdik.

Bu hafta yayınlanan en yeni fragmanlar! (8 Şubat)

Film tutkunları için derlediğimiz bu hafta yayınlanan en yeni 9 fragmanı sizler için sıraladık. Keyifli seyirler.

Maria Curie: Radioactive

Vizyon tarihi:29 Mayıs 2020

Nobel ödüllü Marie Curie, daha gençken 1893’de kendisi üzere bilim insanı olan Pierre Curie ile tanışır. Evlenip iki kız çocuğu büyüten çift, 1903’te radyumu keşfederek birlikte Nobel mükafatı kazanır ve bilimin seyrini sonsuza dek değiştirir. Kocasının vefatının akabinde araştırmalarına devam eden Marie, bir başka ünlü bilim insanı Paul Langevin ile ilgisi olduğu için skandallara davetiye çıkarır. Lakin Marie’nin bilime olan bağlılığı ve dünyayı değiştiren keşiflerle birlikte gelen sorumluluk her şeyi gölgede bırakacaktır.

The Invisible Man

Vizyon tarihi:28 Şubat 2020

1933 tarihli birebir isimli klasik sinemanın tekrar çevrimi olan imal, yeniden H.G Wells’in romanından uyarlanıyor. The Invisible Man isimli sinema varlıklı ve zeki bir bilim insanıyla sürdürdüğü alakasında fizikî ve duygusal şiddet görmekte olan Cecilia Kass’ın etrafında örülüyor. Denetimci ve baskıcı olan erkek arkadaşına daha fazla dayanamayan Cecilia gecenin bir yarısı kaçmanın bir yolunu buluyor ve yaşadığı kabustan olabildiğince uzaklaşmaya karar veriyor. 

No Time to Die

Vizyon tarihi: 3 Nisan 2020

Yeni James Bond sineması olarak izleyeceğimiz No Time to Die isimli sinemada etkin hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına ahenk sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin ömrünün keyfini çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter’ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond’dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, makus bir adamın peşine düşer.

Mulan

Vizyon tarihi: 17 Nisan 2020

Disney’in sineması Mulan’da, Sonic the Hedgehog, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani hekimin elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic’in kıssasını mevzu ediyor. Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet vazifelileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills’in şerifi Tom Wachowski, Sonic’in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, hekimden yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Lakin bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Black Widow

Vizyon tarihi: 1 Mayıs 2020

Marvel’ın Yenilmezler grubunun yetenekli casusu Natasha Romanoff’ın yer aldığı Black Widow solo sinemasında. Ünlü kurgusal karakteri, Yenilmezler serisinde olduğu üzere Scarlett Johansson canlandırıyor.

The Roads Not Taken

Vizyon tarihi: Bilinmiyor

The Roads Not Taken, bir baba ve kızın, 24 saatlik bir süreçte yaşadıklarına odaklanıyor. Leo, mental problemleri olan bir adamdır. Bu durum yalnızca onun hayatını etkilemekle kalmaz kızı Molly’yi de derinden tesirler. Baba kız, yaşadıkları problemlerle başa çıkmaya çalışırken birbirlerinden güç almaya çalışır. Lakin Leo’nun paralel hayatlar yaşaması ve bu hayatların zihninde kesişmeye başlaması işleri içinden çıkılmaz bir hale sokar.

Spiral

Vizyon tarihi: 15 Mayıs 2020

Testere serisinin devamı niteliği taşıyan Spiral: Testere Devam Ediyor, kentte yaşanan dehşet verici cinayetleri araştırmakla görevlendirilen iki dedektife odaklanıyor. Kıdemli bir dedektif olan Zeke Banks ve onun çaylak ortağı olan William Schenk, kentte yaşanan müthiş cinayetleri soruşturmakla vazifelidir. Dehşet veren cinayetlerin gizemini ortaya çıkarmaya çalışan Zeke, soruşturmayı ilerlettikçe kendisini katilin oyununun merkezinde bulur.

Minions: The Rise of Gru

Vizyon tarihi: 31 Temmuz 2020

Ülkemizde geniş bir hayran kitlesine sahip olan ve Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi ismiyle vizyona girecek, Minions serisinin yeni sinemasında; Stuart, Kevin ve Bob bir süpermarketten muzlarını alamadıkları için epey sonludur. Bu duruma tahlil bulmak isteyen grup, Beyaz Saray’a yanlışsız yola koyulurlar. Durumu şikayet etmek için Beyaz Saray’a geldiklerinde ise kendilerini kapının önünde bulurlar. Kovuldukları için şaşkın ve bir o kadar da sonlu olan Stuart, Kevin ve Bob, kendilerine yapılanların intikamını almak için ABD hükümetini devirmek için kuvvetli bir maceraya atılır. Bu maceralarında onlara Gru da eşlik edecektir.

All the Bright Places

Vizyon tarihi: 28 Şubat 2020 (Netflix)

Hayatın Kıyısında ismi ile ülkemizde yayınlanacak Netflix üretimi birebir isimle çok satan romandan uyarlanan bu sinemada, duygusal yaralarla boğuşan iki genç birbirlerinin hayatını değiştirir. Elle Fanning ve Justice Smith başrollerde.

Başa dön tuşu