Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 7 Fragman

Her hafta hazırladığımız ve artık klasikleşen haftanın yeni çıkan fragmanları listemizle yeniden karşınızdayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve izlenmesi gereken fragmanları derledik. Bu hafta listemizde fragmanlardan en değerlisi elbette Little Women. Hiç vakit kaybetmeden gelin fragmanlara yakından bakalım.

1. A Hidden Life:

A Hidden Life, 2. Dünya Savaşı’nda Naziler için savaşmayı reddeden vicdani retçi Franz Jägerstätter isminde bir Avusturyalı askerin öyküsünü anlatıyor. Bu biyografik dram sineması, 30 Ocak’ta vizyona girecek.

2. Dolemite Is My Name:

“Dolemite Is My Name” 1970’lerde kaydettiği Dolemite güldürü albümleri ve 1975 imali “Dolemite” sineması ile tanınan komedyen ve oyuncu Rudy Ray Moore’un hayatına odaklanıyor. Keegan-Michael Key, Chris Rock ve Craig Robinson üzere ünlü isimlerin de oynadığı sinema, bu sonbaharda hem beyaz perdede hem de Netflix'te gösterime girecek.

3. Falling Inn Love:

Katıldığı bir müsabakayı hiç beklenmedik bir formda kazanan genç bir bayanın hayatını ele alan filmde başrol oyuncumuz, kazandığı parayla kendisine bir pansiyon alır. Bir müddet sonra bu pansiyonu yenilemek için yola çıkan Gabriela, kendisini yeni baştan yaratacak bir müteahhit ile tanışır. Romantik bir sinema olan Falling Inn Love, 29 Ağustos’ta Netflix’te gösterime girecek.

4. Last Christmas:

Londra’da yaşayan Kate isimli genç bayan, hayatında birçok yanlış karar almıştır ve bu durumdan epey şikâyetçidir. Tom isminde bir adamın hayatına girmesiyle hayatı hiç beklenmedik bir halde değişen Kate’in hayatına odaklanan sinema, 21 Kasım’da vizyona girecek.

5. Little Women:

Küçük Bayanlar, iç savaş sonrası Amerika'da hayatlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşin öyküsünü anlatıyor. Florence Pugh (Amy), Emma Watson (Meg), Saoirse Ronan (Jo) ve Eliza Scanlen (Beth) bu dört kardeşi oynuyorlar. Greta Gerwig, sineması hem yönetirken hem de senaryosunu yazmış durumda. Little Women, 25 Aralık’ta gösterime girecek.

6. The Kill Team:

ABD'nin Afganistan işgalindeki genç bir asker olan Andrew Briggman (Nat Wolff), sadist bir önder olan Çavuş Deeks (Alexander Skarsgård) idaresindeki pak sivilleri öldüren başka askerlere tanıklık ettiğinde onları üst ünitelere bildirir lakin bu haberinin üst ünitelere gitmediğini öğrenen Briggman, bir sonraki gayenin kendisi olacağını düşünmeye başlar. Sinema, 25 Ekim’de izleyicilerle buluşacak.

7. Zeroville:

Steve Erickson‘ın tıpkı isimli romanından sinemaya uyarlanan sinema, James Franco’nun canlandırdığı Ike ‘Vikar’ Jerome’un kıssasına odaklanıyor. Sinemanın oyuncu takımında James Franco’ya  Seth Rogen, Megan Fox, Joey King, Will Ferrell, Dave Franco, Danny McBride ve Jacki Weaver üzere isimler eşlik ediyor. Sinema, 20 Eylül’de vizyona girecek.

Bu hafta yayınlanan ve izlemeniz gerektiğini düşündüğümüz 7 fragmanı listelediğimiz haberimizin sonuna geldik. Geçen haftaki listemizi kaçırdıysanız üstteki kontaktan o fragmanlara da göz atabilirsiniz. Her hafta bu biçim içeriklerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalmayı unutmayın 🙂

Başa dön tuşu