Thor: Love And Thunder’da Grandmaster Geri Dönecek mi?

Marvel Stüdyoları, geçtiğimiz günlerde Comic-Con'un en bilindik kısmı Hall H'te yaptığı tanıtımlar ile bir arada MCU'nun 4. fazını açıkladı. Doctor Strange'in ikinci sineması ve Scarlett ablamızın birinci solo sineması Black Widow, açıklananlar ortasındaydı. Ama bu açıklamalardan tahminen de en sevindirici olanı Thor'un 4. sinemasının gelecek olmasıydı.

Thor serisinin dördüncü sineması Love and Thunder olurken takımda da tanıdık isimler var. Ama bunlardan bir tanesi ise epeyce şaşırtan. Filmin direktör koltuğunda Ragnarok'un da direktörü olan Taika Waititi oturacakken, elbette Chris Hemsworth ve Tessa Thompson geri dönüyor. Natalie Portman ise beklenmedik biçimde “Kadın Thor” olarak karşımıza çıkıyor. Ragnarok'un en sevilen karakterlerinden olan Grandmaster'ı canlandıran Jeff Goldblum, yeni sinemada geri döneceği duyurdu.

Yani en azından herkes bu türlü düşünüyordu. Ama comicbook.com'a ulaşan Jeff Goldblum'un danışmanları, bu tweet'i atan hesabın Jeff Golblum'a ilişkin olmadığını doğruladı. Bu durumdan sonra da mezvubahis tweet silinirken, hesap da Twitter tarafından askıya alındı.

Bu durumda Grandmaster'ı Love and Thunder'da görüp göremeyeceğimiz hala mutlaklaşmış değil. Ancak Goldblum'un daha evvel verdiği röportajlarda geri dönmek istediğini de biliyoruz.

Thor: Love and Thunder, 5 Kasım 2021'de vizyona girecek.

Başa dön tuşu